Dyno

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

mindaugasa vol.2 wrote:o bet pagalvojau: 08 baikams, kur jau su a la traukos kontrolem aina, paprasta pc uzdejus ir pareguliavus ant stendo ar neprades gryba mocas pajuti, kai ta traukos kontrole iziures pavojinga situacija ir prades is kitu matricu (gerai pasakiau) duomenis krauti? ar pc bus pasiruoshes tokiam atvejui? ar pils kaip piles?
o R modeliai su degimo reguliavimu ka darys??
Skaitau, kad a la traukos sistemai PCIII itakos neturi absoliuciai jokios. Gal tik tiek, kad padidejus galiai ir sukimo momentui lengviau prasukti ratus.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.

Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.

Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.

Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.

Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
Image
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

Username wrote:Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.

Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.

Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.

Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.

Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
cia ant kurio playsteishino tokie navarotai? :dark1:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

gonzas wrote:
Username wrote:Siaip tai traukos kontrole turi tik 1098R. Kiti motai neturi normalios traukos kontroles.

Kawa turi tik Ignition Management System, kai vaziuojant vidutiniu tempu, su nepilnai uzlauztu gazu, staigai prasisuka ratas (uzvaziuoji pvz ant tepalo balos), tai pavelina degima ir sumazina tam momentui galia.

Bet realiai kiek hebra vazinejo ir bande ir testavo tai normaliom salygom nifiga ten niekas neveikia. Ir burnoutus daro be problemu ir trasoje shikna slidineja ant asfalto kiek ten jai gaunasi.

Atsakant i klausima: 08 motams Kawa isleido spec ECU-KIT kuris yra netgi pigesnis negu PCIII ir leidzia daug daugiau pakeitimu daryti, iskaitant ir tos KIMS sistemos valdyma, reguliavima ir pan. Kai kas sake kad net launch control'as imanomas tam tikra forma naudojant Kawi-ecu-kit.

Honda su savo HRC pagalba irgi turetu kazka tokio pateikti.
cia ant kurio playsteishino tokie navarotai? :dark1:
Neatspejote. Bandykite dar karta :)
Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

PC3 yra tarpinis modulis tarp ECU ir purkstuku, ir skirtas tik purkstuko atidarymo laikui keist! Tai yra, kada tas purkstukas atidaromas sprendzia ECU, o PC3 sprendzia kada ji uzdaryt(ir pagal nustatyta lentele, kuri nera progresine), kad islaikyt idialu A/F misini. Is viso to iseitu, kad sudirbus TC, ECU darytu motoro galios mazinima, PC3 tam nemaisytu. Jei TC dirbtu per uzdegima, DJ Ignition modulis nemaisytu taip pat, nes daro uzdegimo kampo pakeitimus, prisirisdamas prie ECU uzdegimo kampo, tai yra kiek ECU laipsniu velins, tiek rialiai ir sumazes!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Vito wrote:Deja, o bet taciau siai dienai nuolaidos ant stendo netaikomos niekam, nes:

1. Pats prasukimas, kad pamatyti kreives trunka labai neilgai, taciau nemazai laiko uzimta mocatociklo uzkelimas, tvirtinimas, laidu prijungima ir t.t.
2. Stendas baisiai brungus.

Trumpai esmines priezastys butu tokios.
Skaitau kad alus irgi nepigus, o taipogi uztrunka laiko nuvaziuot iki maksimos ir prie kasos sulaukt kol pensininke kapeikas is pinigines istrauks.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Biski pareguliuotas maniskis panasonikas.
Ismetimas - Jardine GP-1, filtras - K&N. Melynas grafikas - PCIII su nuliniu mapu, raudonas - pareguliuotas.

Image
Last edited by Vito on 08 Apr 2008, 10:19, edited 2 times in total.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

:redspoke:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Tai pareguliavot i -3 arklius?
Image
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Username wrote:Tai pareguliavot i -3 arklius?
Nu man irgi patiko.

Laukiam paaiskinimu.
Citus, Altus, Fortus!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Sprendziant pagal pavadinimus runfile_029 seke po runfile_001 Vadinasi kaip ir +3
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

cia turbut spalvas ponas Vito pamaise...

o mapa patys buret, ar suputet kazka is standartiniu?
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Nu jo, del spalvu suklydau :) Raudonas - pareguliuotas.
Nenaudojom mapu, burta nuo nulio. Gerbiamieji, atkreipkite demesi, kad +3 AG ne nuo standarto, o ant jau pakeistos dudos ir filtro. Tik nereguliuoto commanderio ir reguliuoto.
Po pirmojo visisko standarto prasukimo (grafikas kazkur temos pradzioje) netgi labai akivaizdus skirtumas :) Del laiko stokos, standarto daugiau nesukom.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Pirmasis standarto prasukimas kaip galima buvo suprasti buvo visiskos pievos. Tai koks ten skirtumas nuo standarto, kazkaip ir nelabai aisku?
Image
Post Reply