Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 08 Apr 2008, 08:07
Reikalingas motociklas iki 3kEu. Geriausia būtų kokia neužmušta šestisotkė (varla 636, gonda cbr 600 f4i ir t.t.), bet svarstysim ir kitus gerus variantus. Unitazų ir kitų panašios paskirties reikmenų nesiūlyti.
Ačiū
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 08 Apr 2008, 08:57
efkUnui jau visai farikt!
:donkey2:
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 08 Apr 2008, 09:02
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 08 Apr 2008, 09:17
efk0nas wrote:
duosiu ash tau su DR pasikikint. manau kad ateisi i prota. o ir bobos nereiks i mishka vezhtis
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 08 Apr 2008, 09:54
Daviau pliusą už nuoširdų susirūpinimą
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 08 Apr 2008, 19:46
efkUnai, a dar turi ant pardavimo keleivio salma ?
+2/-14
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 08 Apr 2008, 22:54
a kur litras iskeliavo? i vilijampole?
less teeth, more tits.
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 09 Apr 2008, 08:15
Jei Lenkijoj kur nors irgi yra Vilijampolė, tada jo
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 09 Apr 2008, 21:03
Siuomi noreciau pastebeti, kad F-Kûnas nepirko mano bandito uzu 3,5 k € . Sako biski brangu. teko is jo pirkt salma. aciu uz komercija - duodu pliusa.
+2/-14
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 10 Apr 2008, 00:01
Man prašom mentą, ne banditą
Atsilyginau pliusu, nes, kaip minėjau, visada malonu sutikt panasoniką šitoj unitazininkų berlogoj
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 10 Apr 2008, 05:42
Prasom:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 10 Apr 2008, 07:41
Man mentovską panasoniką!
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 10 Apr 2008, 19:44
efk0nas wrote: Man mentovskà panasonikà!
i sveikata
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 11 Apr 2008, 08:30
Sutaupiau 500 Eu, tai keliam kartelę iki 3500 Eu!
Prašom siūlyti aktyviau
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas