Perku motociklą

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu tuoj pala nueisiu i savo naudotu streetu aikstele, isrinksiu kokius 5-10vnt geresniu variantu
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Street'ų nereik, ačiū :)

Radau du tokius spol variantus aftapliuse. Ką galit pasakyt apie parduodančias kontoras?

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=72647

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=60543
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

GTV buvau uzsukes pries menesi. srotas kazkoks is isvaizdos.

Motostilius vundzio sugerovai, perdodu zodi.
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tckd wrote:
Motostilius vundzio sugerovai, perdodu zodi.
Ka as galiu pasakyt. Viskas tvarkoj su motostilium- saraskino kontora neaciduoda, veza/taiso/parduoda arba veza/parduoda netaisytus (jei neklystu dauguma is Prancuzijos). siaip pats Darius kiek teko susidurt viska normaliai priziuri, nekokybes sutikt neteko; savo veztus mocus atsimena :) kainos proto ribose.
+2/-14
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

O eina tas kainas paderint dar? :P

Edit: su sąlyga, kad esu Vilniuje, užsuksiu to R6 pažėt. Užklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)džio? :albino:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

efk0nas wrote:O eina tas kainas paderint dar? :P

Edit: su sàlyga, kad esu Vilniuje, uþsuksiu to R6 paþët. Uþklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)dþio? :albino:
R6'ui tokiu metu galeciau Akrapoviciu galetau pasiulyti. Jis cia vietoje yra pas kolegas, tai kaina pavyktu paderinti.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

efk0nas wrote:O eina tas kainas paderint dar? :P

Edit: su sàlyga, kad esu Vilniuje, uþsuksiu to R6 paþët. Uþklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)dþio? :albino:
nesakykitia ibo anas nezino mano pseudonimo. gal varda ir zino (Marjus - raudons bandic , bet ir tai negarantuoju. kad rekomendavo pasakyt gali, ibo gal pakutens savimeile ir dos nuolaidos. :D
+2/-14
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

is Darkos mano dragstaras buvo pirktas. 3 sezonus atlaike visai neblogai ir iskeliavo i Latvija. Beje, pas ji stovi ne vien jo paties vezti motociklai, yra ir komisiniu. Jei pats veza, tai padaro visai neblogai, rankas turi. Kainos konkurencingos.
GTV tai dideliais kiekiais veza visoki srota is Anglijos. Su visiskais lavonais nezaidzia, paleidzia dalim. Geresnio stovio suremontuoja. Buna ir neblogu variantu, bet reikia atidziai ziuret. Isvis man angliski baikai nelabai patinka, nes dauguma ju stovi ne garazuose, o lauke. Pridek dar ju dregna klimata ir gausi kad net beveik nauji baikai jau buna parudyje...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

na jei jau sneka apie duslintuvus uzejio, siulau ir as
http://www.bikeshop.lt/index.php?cPath= ... &x=46&y=17
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

ale otailiaudis !
zmogus dar tik motociklo iesko, o anie jau dudas stumia ! tvardykites !
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

kaip kokie maitvanagiai kad supuole...
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

:rock:
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

tigi reikia perspet Efkuna kad visu oiru neisleistu, dudai pasiliktu! :rockwoot:
less teeth, more tits.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

GTV nepatiko. Nuotraukose ta varlė sveika atrodo, o realiai turi visą aplamdytą. Nors ir ana jau rezervuota buvo.

Su sąlyga, kad TomTomas gulėjo neišpakuotas ant galinės sėdynės, Motostiliaus neradau :pazors: Minusus priimu.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply