su trevkem rugpjuti ir rugsejo pradzioje situacija tokia - jeigu oras geras, tai 90% garantijos ,kad kazkas vazinesis nuo 18 val tad,skaitau, daugiau netikslinga tersti tema su laikais nes tuoj susipainiosim kas kada vaziuoja
siuomi noretau pazymet kad raidautas su matalinimu Wilno-Kacergine (valanda ziede)-Kedainiai-Ukmerge-Anyksciai-Svedasai-Rokiskis pavyko. I gala pasigedau tos silumos katra buvo diena. Taip pat pasigedau motobikeriaus. Apie savo nuotykius, gedimus trasoje beigi sveikatos sutrikimus anas papasakos placiau pats
wundis wrote:siuomi noretau pazymet kad raidautas su matalinimu Wilno-Kacergine (valanda ziede)-Kedainiai-Ukmerge-Anyksciai-Svedasai-Rokiskis pavyko. I gala pasigedau tos silumos katra buvo diena. Taip pat pasigedau motobikeriaus. Apie savo nuotykius, gedimus trasoje beigi sveikatos sutrikimus anas papasakos placiau pats
Nugi parpuole. nezinau kaip, nemaciau. Nauris turetu daugiau zinot, ibo, kaip supratau kartu vaziavo.
2am posukyja. paciam Aivarui kiek girdejau nieko labai rimto, skaudejo peties sriti, nuvaziavo pasitikrint su greitaja.
kodel irgi nezinau - juokaudami zmogay sako kad i spyda uzsiziurejo
wundis wrote:Nugi parpuole. nezinau kaip, nemaciau. Nauris turetu daugiau zinot, ibo, kaip supratau kartu vaziavo.
2am posukyja. paciam Aivarui kiek girdejau nieko labai rimto, skaudejo peties sriti, nuvaziavo pasitikrint su greitaja.
kodel irgi nezinau - juokaudami zmogay sako kad i spyda uzsiziurejo
luzo raktikaulis ir dar kazkas ko neatsimenu (sorry). sian issirase is ligonines. per 3 savaites planuoja atsigaut, linkim sveikatos!!!