labadiena,
vakar pagalvojau, kad o kodel pakankamai rimtas moto rinkos zaidejas - Aprilia yra toks keistas?
pvz. turi ta 150 metu gaminama bling-bling milia, kuri pagal formata galetu lekti gonkese, o nevaziuoja. gal pora kart kazkur tik leke megejishkai.
mazakubaturinese gonkes biski lekia rs(?) ir tiek.
o motogp, wsbk, supervisuosestokuose, niekur arpilios ner. ner europoj, ner jav.
?
dar negamina i4 formato superbaiku, negamina chiopu ir berods enduro kazka tik visai nesenai ishstenejo, jei aplamai.
kodel?
kaip jie parduoda?
ka parduoda?
Aprilia?!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Aprilia?!
cross cojones PC
Jeigu gerb kolega Mindaugas paziuretu mano video irasus imestus i ftp, tai suzinotu daug daugiau apie visokius dalykus pasaulyje !
Tame 2000m SBK reviewse buvo pamineta kad Aprilia SBK(WSB) praktiskai kovojo su corseriu uz vairo del chempiono titulo. Labai neblogai ir sekanciais metais pasirode.
Na o bet taciau apie ju pasiekimus 125cc tai kalbeti nereikia nes jie patys kalba uz save.
Kaip zinia pries kokius metus keturis Aprilia kabojo ant bankroto ribos bet kazkaip tai ishsikapste. Dabar gi jie palnuoja gryzti su savo V4, pradziai i sporta o poto ir matyt kad i serija.
Tame 2000m SBK reviewse buvo pamineta kad Aprilia SBK(WSB) praktiskai kovojo su corseriu uz vairo del chempiono titulo. Labai neblogai ir sekanciais metais pasirode.
Na o bet taciau apie ju pasiekimus 125cc tai kalbeti nereikia nes jie patys kalba uz save.
Kaip zinia pries kokius metus keturis Aprilia kabojo ant bankroto ribos bet kazkaip tai ishsikapste. Dabar gi jie palnuoja gryzti su savo V4, pradziai i sporta o poto ir matyt kad i serija.
Last edited by Username on 15 Apr 2008, 13:50, edited 1 time in total.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: