Perku (ieskau) uzvalkalo motui

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Perku (ieskau) uzvalkalo motui

Post by Username »

Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?

Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?

Arba gal kas vezha luisinius variantus?
Last edited by Username on 25 Apr 2008, 21:15, edited 1 time in total.
Image
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tagi teo anonsavosi neperseniausiai kad turi!
paveizek cia
+2/-14
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

O, teo! Prasom bychas atsiliepti!

Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
Image
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!

Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: Perku (ieskau) uzvalkalo motui

Post by didzhej »

Username wrote:Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?

Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?

Arba gal kas vezha luisinius variantus?
turiu naudota Louise
naudojau ant BMW F650
viena karta :)

Imi?

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Teo wrote:
Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!

Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
Bet L dydis turbut per mazas bus? Reikia kokio didesnio...tas Vrodas su visais savo aksesuarais ishsisketes kokis taijs #-o


Aquatex OF927 - XL, 250 x 124 x 150cm - kaip sitas? sitas turbut braizo dazus?
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

seitan naudoja toki kaip teo stumdo - prie karshtu dudeliu nelimpa. pliusas nax!
Peace ДА!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Teo stumdo daug. Tu apie kuri? Ta L dydzio ar mano paskutini mineta?
Image
Post Reply