Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?
Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?
Arba gal kas vezha luisinius variantus?
Perku (ieskau) uzvalkalo motui
Perku (ieskau) uzvalkalo motui
Last edited by Username on 25 Apr 2008, 21:15, edited 1 time in total.
turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!
Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
Re: Perku (ieskau) uzvalkalo motui
turiu naudota LouiseUsername wrote:Reikia uzvalkalo motui (HD V-Rod). Senas atlikes nuo brytvos biski netinka, per mazas. Tai ten turbut kokio XXL dydzio reikia?
Gal kas is musu komersantu turi pasirinkima vietoje?
Arba gal kas vezha luisinius variantus?
naudojau ant BMW F650
viena karta
Imi?
—
didzhej
didzhej
Bet L dydis turbut per mazas bus? Reikia kokio didesnio...tas Vrodas su visais savo aksesuarais ishsisketes kokis taijsTeo wrote:turiu vietoje dormexą - storos minkštos medžiagos uždangalas nuo dulkių viduje, ir aquatex - plonas sintetinis audinys nuo lietaus. galima pačiupinėti. Dydžiai L. kitką atvežčiau per dieną kitą.Username wrote:O, teo! Prasom bychas atsiliepti!
Vietoje yra? dydziu dydeliu yra? Reiktu kokio geresnio manau,koki nors termo or smth...?
http://www.4moto.lt/uzdangalai.html
Aquatex OF927 - XL, 250 x 124 x 150cm - kaip sitas? sitas turbut braizo dazus?