

Kubiku daugiau, mases daugiau, ploto uzima daugiau, tai gal ir upgreidas...
Vaziavau per lietu, kokia 30 myliu, beveik nesuslapau, nuo vejo puikiai apsaugo. Sildomos rankeneles yra geris. Nesusilenkus sedesena taip pat


sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbotckd wrote: galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie!
skaitau tai belieka viena iseitis..SUPERMOTOwundis wrote:sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbotckd wrote: galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie!![]()
gi noretusi ir bekeles miskais-piliakalniais pavazinet , ir i kacerga nuvaziot ir kur toliau pakruzint. taigi 3 kap minimum.
nors is kitos puses tarp pirmu dvieju konpromisas koke parketine endurke![]()
na, bet kokiu atveju iki to dar toli