Upgreidas?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Upgreidas?

Post by gediminas »

Image
Image

Kubiku daugiau, mases daugiau, ploto uzima daugiau, tai gal ir upgreidas... :)

Vaziavau per lietu, kokia 30 myliu, beveik nesuslapau, nuo vejo puikiai apsaugo. Sildomos rankeneles yra geris. Nesusilenkus sedesena taip pat :)
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

:-k nu gal ir nieko. kokiem tikslam naudosi ?


PS beje, sian pradejau galvot kad but gerai pradet galvot apie tai koks ir kam bus kitas motoinventorius. ](*,)
+2/-14
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

sveikyjimai! geroo tourinimo! :partyman:
wundis wrote:PS beje, sian pradejau galvot kad but gerai pradet galvot apie tai koks ir kam bus kitas motoinventorius. Brick wall
galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie! :albino:
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

tckd wrote: galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie! :albino:
sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbo :D
gi noretusi ir bekeles miskais-piliakalniais pavazinet , ir i kacerga nuvaziot ir kur toliau pakruzint. taigi 3 kap minimum.
nors is kitos puses tarp pirmu dvieju konpromisas koke parketine endurke :-k
na, bet kokiu atveju iki to dar toli :-#
+2/-14
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

wundis wrote::-k nu gal ir nieko. kokiem tikslam naudosi ?
Pagal paskirti :) Isskyrus darbo dienomis - commutinti. Tarp masinu su juo gana sunku vazineti - vairas platus + ranku apsaugos nuo vejo placios.
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

gediminas wrote:Tarp masinu su juo gana sunku vazineti - vairas platus + ranku apsaugos nuo vejo placios.
vienzo, kaip mano bobute pasakytu "griozdas" :)
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

zinau viena zmogu, moto pasaulyje nemazai moto valandu praleides ir jis sake, kad toks yra geras ir jis net tokio noretu, todel sakau, kad GERAS! nes jis man autoritetas :)

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

pernai pora mano prieteliu su varaderkem skersai afrika kruizino... nu ka as zinau - gryzho visi :)
Sveikinu!
Peace ДА!
chillis
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 10 Apr 2008, 22:17

Post by chillis »

wundis wrote:
tckd wrote: galvok negalvojes su vienu motu kanpramysai.
minimum reik dvie! :albino:
sita reiskini asej jau pastebetai. bet anajam reik gero projektu vadovo darbo :D
gi noretusi ir bekeles miskais-piliakalniais pavazinet , ir i kacerga nuvaziot ir kur toliau pakruzint. taigi 3 kap minimum.
nors is kitos puses tarp pirmu dvieju konpromisas koke parketine endurke :-k
na, bet kokiu atveju iki to dar toli :-#
skaitau tai belieka viena iseitis..SUPERMOTO :rock:
kawasaki zx10r'"07
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

idomu kaip tau gausis pakruizint kokius 500 km per diena ant supermoto...
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ezhiukas wrote:idomu kaip tau gausis pakruizint kokius 500 km per diena ant supermoto...
O kas vercia vaziuoti 500km per diena? :)
Image
User avatar
gediminas
Apsiles raideris
Posts: 324
Joined: 26 Jun 2006, 18:55
Location: albinai

Post by gediminas »

Tai jamkit varadera! :)

Jokiu problemu nekelia 500km tourinimo.
Posukius pjauna ne ka prasciau nei britva.
Nors ir didelis, bet mieste pakankamai manevringas deka didelio posukio kampo.
Nors ir vairas didelis, bet rankenos ir veidrodeliai auksciau nei lengvuju masinu veidrodeliai (ne taip kaip streetu ir britvu), todel gana lengvai nardo tarp eiliu.
Dvieju cilindru garsas atkreipia pesciuju einanciu per kelia degant raudonaj sviesaj demesi.
Ant sankryzos daro visas varles, zukius karves ir t.t. :)
LITRAS!
Be kompromisu vaziuoja zvirkeliu, misku ar pievom.
Ir siaip geras motas :)
Computer lƶsen Probleme, die man sonst nicht hƤtte.
Post Reply