Project GSXR1300 2002

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Project GSXR1300 2002

Post by Nauris »

Noriu pasidalint su Jumis sio projekto detalemis.

Suzuki GSXR1300, 2002m., po avarijos, tiuninguojamas pagal klijanto pageidavima.

Image
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

Ohlins ir Galfer

Image


Image


Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

hajabusa rulez!
o ko nepasikuklino ohlinsams, o nedejo kokio isr 12 cilindriuku stabdziu?
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

mindaugasa vol.2 wrote:hajabusa rulez!
o ko nepasikuklino ohlinsams, o nedejo kokio isr 12 cilindriuku stabdziu?
as jau ir taip kiek ismanydamas zmogu laikau isirezes, kad tik neispust biudzeto :D, isgirstu jis apie tuos tavo stabdzius iskart sakytu, o kur gaut? :D
chillis
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 10 Apr 2008, 22:17

Post by chillis »

kai pirkau savo ninja galvojau pries tai pirkti hayabusa bet paziurejau visus mases kw santykius ir dar daug kitu dalykeliu nusprendziau pirkti zx10 r tiesa pasakius jei butu vel galimybe rinktis tarp kazko panasaus imciau 14 ninja o ne busa..Nauri kam stabdai zmogu juk jo babkes tegul kisaa bus idomus projektas :D
kawasaki zx10r'"07
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

chillis wrote:kai pirkau savo ninja galvojau pries tai pirkti hayabusa bet paziurejau visus mases kw santykius ir dar daug kitu dalykeliu nusprendziau pirkti zx10 r tiesa pasakius jei butu vel galimybe rinktis tarp kazko panasaus imciau 14 ninja o ne busa..Nauri kam stabdai zmogu juk jo babkes tegul kisaa bus idomus projektas :D
tai kad noriu surinkt, ir greiciau rezultata pamatyt :rock: , o pvz atkalbejau nuo turbos arba kompresoriaus :-# , tiksliau "ismusiau" kad tai butu atideta ateiciai, dabar uzteks perdavimo :)
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

OK, dilema---->

Arata ar Akrapovic titanine sistema turetu but ant sitos Buzos?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai jei turbina ateity des, tai kam daba shaibas leisti ant pilnos sistemos? slipona maunasi ir pirmyn.
blyn, kaip susipazinti su tuo turtingu zmogum artimiau?
zinau kam reikia pilnos sistemos ir zinau, kad tas ateity nedes turbinos.
?
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

mindaugasa vol.2 wrote:tai jei turbina ateity des, tai kam daba shaibas leisti ant pilnos sistemos? slipona maunasi ir pirmyn.
blyn, kaip susipazinti su tuo turtingu zmogum artimiau?
zinau kam reikia pilnos sistemos ir zinau, kad tas ateity nedes turbinos.
?

yra dabar Yoshimura apdrozta, tad galima nupirkt nebrangiai
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

cia cbr'ui tiks? :albino:

beje, busom vis zurnaluose rypaudavo, kad galinis poremis trukineja jei su keleiviu vaziuota. ten ok?
cross cojones PC
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

mindaugasa vol.2 wrote:cia cbr'ui tiks? :albino:

beje, busom vis zurnaluose rypaudavo, kad galinis poremis trukineja jei su keleiviu vaziuota. ten ok?
tavo cbr turiu pilna Arrow titanine...

poremis pas Buza plieninis ](*,) , dabar statau nauja, senas sulankstytas, o ar 10kg sverentis poremis gali trukinet? nezinau
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

noreciau isgirst kompetetingos Username nuomones del ismetimo sistemos, Arata ar Akrapovic?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Arata yra gerai, nera sudas. Hebra sako nemazai arkliu duoda (vienas is lyderiu toje srityje), ir kokybe nebloga. Taciau bet, Akrapovicius manau ne ka blogiau. Tik klausimas kokias konkrecias dudas siulo tiek vienas, tiek kitas _tam_ modeliui, nes 2002m Akrapoviciai nepasizymejo labai dideliais arkliais IR dirbo gana tyliai. Paskutinieji modeliai su ju naujom technologijom, hydraformingu ir t.t. jau yra gerai.

Siaip reikia ziureti kokie tikslai: pimp my ride, kuo daugiau performance, kuo maziau svorio? Kaina? Jeigu bling bling, tai reikia ziureti kuris garsiau dirba (cia kiekvienas modelis individualiai), jeigu performance, tada reikia paziureti ka kiekvienas modelis parodo ant stendo (gamintojai buna dyno imeta i savo saitus).

Taip pat kokia kaina, koks skirtumas? Ar panasi, ar smarkiai skiriasi ir t.t. Bendrai paemus ir viena ir kita yra gerai. Siaip Suzams gerai limpa Yoshimuros, bet Arata irgi neblogai.
Image
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Visada ir visiems besidomintiems apie ismetimus paporinu sekanciai:
Akrapovic turi geriausia palaikyma, t.y. galima be problemu isigyti atskiru daliu. Pvz. subraizai bakeli, nusiperki rem. komplekta (kaina nuo 65 eur) ir vel bakelis kaip naujas. Ir t.t., ir pan.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Vito wrote:Visada ir visiems besidomintiems apie ismetimus paporinu sekanciai:
Akrapovic turi geriausia palaikyma, t.y. galima be problemu isigyti atskiru daliu. Pvz. subraizai bakeli, nusiperki rem. komplekta (kaina nuo 65 eur) ir vel bakelis kaip naujas. Ir t.t., ir pan.
O kur galima isigyti devetu duslerku ne britvom? Gal yra kokiu motoshrotu ant Lietuvos atsirade? Ar neverta sukt galvos ir imt nauja is jebejkos?
Добро пожаловать нахуй
Post Reply