geriausios dūdos traktoriui

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

geriausios dūdos traktoriui

Post by Teo »

sužiniokite, kad:
1) pati geriausia išmetimo (daugiausia performanco) sistema traktoriui - 2-1
2) aukso viduriukas - stock kolektorius+laisvi sliponai
3) blogiausias sprendimas - true duals
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

suzinokite kad v&h big shots nors ir atrodo kaip true duals, is tikro yra 2-1-2
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:suzinokite kad v&h big shots nors ir atrodo kaip true duals, is tikro yra 2-1-2
mano minėtieji tru duals liečia turjerių išmetimo sistemas, kai galinio cilindro vamzdis daro tokią juokingą kilpą ir nuveina kairėn pusėn. softeiliniai biškį geriau veikia.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kaip tik vakar viena toki su true duals ir rineheart bakeliais vakar iskrovem is konteinerio :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

o! Papasakosi apie muitinimo naujoves?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

ten visas priekis mustas buvo, linke sakes, ratas sumaltas. Tai nemazai isdefektavo, muito biski virs 2 gavosi. Jei sveikas butu, tai itariu butu brangu
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Bišky ir apie dūdeles. Skaičiau škias Aimag'e tokią istoriją:
dėdė ant '07 flhr užsimetęs Rush sliponus, SE orą ir Tundermax. Dileriai dėdę prigasdino, kad neišdykautų tiuninguodamas, mol sliponai dar gerai, bet SE oras perliesins mišinį, o harlio stokinis ecm nesusitvarkys. Tipo, reik dėt power commanderį ar pan.
Redakcija gandą patestavo - sumetė viską identiškai ant '07 turerio. Rezultate stokinis ECM tvarkingai prisitaikė ir pakoregavo mišinį su uždėtais pagerintais sliponais ir SE oro filtru. Taigis reziumavo, kad PC (kaip mišinio maišytojas) '07 (ir vėlesniems) nereikalingas. Jo reikia iki '07 metų baikams su padidinto pralaidumo oro filtrais, arba jie varys su perliesintu mišiniu...
How does you do?
Post Reply