Husqvarna kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tckd wrote:
Renaz wrote:Pala pala, Aukstaitojoj orientacinio buvo apie 400 km. Kas cia per "istvermes" su 130 km? Prasom padetalizuoti kur dingo tikrasis isbandymas.
su 400 km neperdadate ponas?
linkes buciau patiketi 200-300 intervalu
nebent baravykus pakeliui labai rinkt? :-k
Hm... suabejojau, reiks paklaust naparniko. Anyway atvaziavus i vakarojimo vieta odometras rode 420 km. daugiau nei Dvarcionyse... Visgi vaziuota buvo geras lankas virs Ignalinos, grizta prie Dubingiu. Ir viskas misku. Gal grybavo odometras... :-k
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Renaz wrote: Hm... suabejojau, reiks paklaust naparniko. Anyway atvaziavus i vakarojimo vieta odometras rode 420 km. daugiau nei Dvarcionyse... Visgi vaziuota buvo geras lankas virs Ignalinos, grizta prie Dubingiu. Ir viskas misku. Gal grybavo odometras... :-k
kad numint 420 smaugiamuoju ritmu, jauciu vienakart pasipildyt benzo nepakaktu..
less teeth, more tits.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tckd wrote:
Renaz wrote: Hm... suabejojau, reiks paklaust naparniko. Anyway atvaziavus i vakarojimo vieta odometras rode 420 km. daugiau nei Dvarcionyse... Visgi vaziuota buvo geras lankas virs Ignalinos, grizta prie Dubingiu. Ir viskas misku. Gal grybavo odometras... :-k
kad numint 420 smaugiamuoju ritmu, jauciu vienakart pasipildyt benzo nepakaktu..
Pildemes 2 kartus po ciela baka.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

o. ta proga degkdamas is nezinojimo ir noro suzinoti paklausiu kaip nesrities zinovas:
o is kur kuras ? su savim veztis? ar tundroj degalines buna ? po kiek talpos bakeliai ? po 10 litru ? kiek kuro jama ir kiek aina ?
:albino:
+2/-14
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

wundis wrote:o. ta proga degkdamas is nezinojimo ir noro suzinoti paklausiu kaip nesrities zinovas:
o is kur kuras ? su savim veztis? ar tundroj degalines buna ? po kiek talpos bakeliai ? po 10 litru ? kiek kuro jama ir kiek aina ?
:albino:
Marsrute numatytos kuro pasipildymo vietos. Taip pat galima veztis ant kupros, galima ieskot geru draugu, kurie sutartoje vietoje inpils. hardu bakai mazdaug po 8 Ltr., kuriu priklausomai nuo salygu uztenka 80-120 km.
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

sioje Dzukijoje i numatyta vieta vaziavo organizatoriu busas ir i ji galima buvo insidet savo kastriuli su degiuoju skysciu.
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mes turejome savo dzipsa su papildais.
ogi dar klausimas 400 km .. looks pretty nice, bet tell me.. kiek laiko vaziavot? Nes mes 120 km buvome ipareigoti nuvaziuot per 4h... ojoj

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

didzhej wrote:mes turejome savo dzipsa su papildais.
ogi dar klausimas 400 km .. looks pretty nice, bet tell me.. kiek laiko vaziavot? Nes mes 120 km buvome ipareigoti nuvaziuot per 4h... ojoj
Kiek pamenu startas buvo apie 10:30... Dubingiuose buvom sutemus, jau nebepamenu, bet apie kokia 21 val. Buvo like nepaimti trys checkpointa is 27. paprasciausiai tamsoj jau nieko nebesimate, vaziavom vienas salia kito... kaip zinia hardu superhalogenai neplaiko kitos iseities. Paskutini pusvalandi pjovem zvyrais ruke... nei sedet nei stovet nebuvo jegu, bijojom visai pasiklyst vidury misku. Beje po musu dar geras pora valandu visi rinkosi...

Manyciau siemet nusprende tokio ekstrymo nebedaryt. Tiesa, apdovanojimai buvo teikiami apie 1 val. nakties.

edit: radau oficialia info, kad marsrutas 250 km. Siek tiek odometras reiskia grybauja, bet pravaziavom tikrai daugiau nei 300, bo nugrybauta retkarciais buvo, na ir siaip pas Aukstaiciu mergas uzsukta po dupem padaryt.

edit2: durnas buvau, kad dienorascio is kart neparasiau, dabar ne viska ir prisimenu...
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

nu tu ziurek, gal prisiminsi.
beje, as turbut varna buviau padejes, jei tiek km reiketu minti...

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Kriega jau pas savininka. Aciu Bikeshop.lt!!!
Reviewsas veliau

siaip.. as apakes.

didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

didzhej wrote:Kriega jau pas savininka. Aciu Bikeshop.lt!!!
Reviewsas veliau

siaip.. as apakes.
nejau taip blagai?
juk visks yra
kaip dieva myliu -nieko sau nepasilikau!*

*- na liko keletas pakavimo popkornu
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Viskas labai gerai, turejau laiko kol sedejau tuolete - apziurai. manai geras reviewsas iseitu!? - man geda ir siaip rasyti cia va tokius.

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Pailiustruosiu savo kampeli grazesnelesne foto:
Image

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

gera notrauka. o kur videomejega ?
+2/-14
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Man sake, kad ten as.. o taip noriu paloxinti YVL.
Neatskiria 2T varnos nuo 4T KTM LC4 .. geda!

Nera video.
O tas kur ant salmo, tai bus bit later! - promise!
Motomanai dabar montuoja, derina, spalvoja.
Galu gale, ryskina juosteles.

didzhej
Post Reply