labadiena,
nepilant zibalo i ugni (plyyyzzz!)
idomus komentaras apie 08 cbr1000rr US ir EU spec. skirtumus.
http://www.roadracingworld.com/news/art ... icle=32686
beje, netiesiogiai uzsiminta, jog gelezyse skirtumu nera. manykime, jei kam US arkliu pasirodys per mazai, pasikeites ECU gautu tuos pacius EU arklius ar dar ka tai tenais?
aciu
US spec. vs. EU
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
US spec. vs. EU
cross cojones PC
Nu va, apie ka as anksciau kalbejau ir rasiau, dabar jau Honda oficialiai patvirtino. Tik ar uztektu pasikeisti vien ecu? (o mes juk zinome kaip ecu skiriasi tarp usa ir eu ir ar europinis veiks be pasaliniu efektu?)...
Vienu zodziu nepilsim i ugni ugnies apie tai kaip nesiskiria motai EU vs USA ir kaip nera grieztesniu apribojimu del garso ir ekologijos pas USA versijas
Vienu zodziu nepilsim i ugni ugnies apie tai kaip nesiskiria motai EU vs USA ir kaip nera grieztesniu apribojimu del garso ir ekologijos pas USA versijas
Beabejo, kiekvienas modelis savitai skiriasi. Ir del ivairiu ekologiniu (ir ne tik) priezasciu. Pvz kodel pas 06kawa USA vairo galuose esantys bumbulai skiriasi nuo EU'iniu, tai sunku ir pasakyti. Aisku kad ne ekologija. O greiciausiai taupymo sumetimais, uzsakant dalis is kitu tiekeju ir t.t. ir pan.ezhiukas wrote:cia reikia ziureti konkretu atveji. Uzforsuotiem motorams sunkiau tilpti i ekologinius reikalavimus, tai gal skirtumu ir yra. Bet kokie strytai ar cioperiukai manau skiriasi tik simboliskai - faros, atsvaitai, posukiai.
Cia turbut tas konkretus threadas:
'08 CBR1000rr is less powerfull in the us than anywhere else!
'08 CBR1000rr is less powerfull in the us than anywhere else!
How do you get fast lap times? With ease.