Suuperinis SUZUKI LT atstovų FIASKO...

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Suuperinis SUZUKI LT atstovų FIASKO...

Post by Shtrych »

Sveiki,

Noriu padaryti reviesą išreklamuoto SUZUKI OPEN DAY Lietuvoje
http://www.biteplius.lt/lt/2content.con ... /1892291-=(483309219

Tikrai sudomino toks renginys, kad net nepatingėjau užsiregistruoti iš anksto. Netgi anketą atsiuntė su SUZUKI simbolika ir pan. ir pan. Na galvoju, čia chebra rimta - turi būti tikrai įdomu,o dar ir "švedišką stalą pietų metu" žadėjo. Užsiregistravau (anketoje, kitaip nei skelbta skelbimuose, įrašyta, kad tik atrinkti asmenys galės testuoti, ir jie bus informuoti asmeniškai...). Na galvoju - neleis, tai neleis - gulėsiu pleže ar garaže sukinėsiu varžtukus.
Bet į savaitės galą sulaukiau superinių naujienų - paskambino iš LT Suzuki vadybininkas ir (nelabai) džiugiu balsu informavo, kad mano pilka asmenybė pateko į išrinktųjų terpę ir galės išbandyti naujus Suzuki modelius!! JĖGA. Išklausinėjau kas ir kaip - ar nebus problemų jie atvažiuosiu sekmadienį - užtikrino, kad viskas OK - atvažiuokit laukiam.

Taigi sekmadienio rytas - su nekantrumu susimetu "Odas" ir net nepusryčiavęs lekiu į Kačerginę - registracija paskelbta nuo 8 iki 11 val. Nesinori vėluoti. Kaune dar priklabinu draugų važiuoti bent paveizėti į šiuos naujus technikos stebuklus...

Taigi - atvykstam 9:30. Kažkaip keistai tuščia... Tik boksų aikštelė pilna lenkų motociklų..
Vieni lenkai. Jausmas kaip zechpospolitos laikais Vylnio turgaus aikštėje.. turbūt...

Lietuvių SUZUKI atstovų nėra (kieno čia pristatymas? kam?) Užėjus į registraciją neiko nerasta, pakalbėjome su lietuviais teisėjas ar pan. Nieko negali pasakyti - vakar lyg ir buvo kažkas, šiandien neaišku....

Na gerai. Nuotaika "šiek tiek" krito. Išvažiavom pavalgyti. Kirbėjo kvaila mintis dėti.. kryžių ant šito reikalo, tačiau entuziazmas privertė pavalgius sugrįžti.

Grįžtam 10:30.. Rezultas - 0. Vėl registracijoj tuščia, vieni lenkai. Pakalbinau kažkokį teisėjo nurodytą lenką kaip "glavniausią" - apsirengęs su suzuki simbolika, ramsto rimtą suzuki fūrą... Ištrauka iš pokalbio (K- potencialus klientas; L - Lenkas):
K- Laba diena, Lietuvos suzuki atstovai skelbė ir net PATVIRTINO, kad bus prezentacija ir leis išbandyti naujus suzuki modelius. Kur cia registruotis?
L - ???
K - iš atstovybės skambino ir sakė atvažiuoti, viskas ok - tipo jūs atrinktas..
L - ar turite suzuki motociklą?
K - ???? turim (atsiprašau, ką? koks jums skirtumas kokį aš turiu - vėliau išaiškėja klausimo esmė)
L - tai prašau ir važiuokite su juo trasoje.
K - !!!!????
L - jei kalbėjotės su LT atstovais, tai su jais ir toliau kalbėkitės. Beja jų šiandien nėra, nežinome ar bus.
Citatos pabaiga, dėl beprasiveržiančių necenzūrinių žodžių.
taigi 10,45 pasukam namo (na tiksliau nusprendžiau savo apsilankymu pradžiuginti tėvus, kad kelionė veltui nebūtų) - pakeliui užmatomas MB Vito su Suzuki simbolika ir LT numeriais, tačiau dėl sugadintų nervų ir potencialaus LT atsovų snukių išdaužymų nesukame atgal, o padėję DIDELĮ B... atsiprašau KRYŽIŲ ant mūsų super verslininkų traukiam namo.

Šioje situacijoje užmatomas ir vienas pliusas - pas tėvus pasižiūrėjau šiandienos Moto GP.


Taigi revieso pabaiga - reziumė: Bananų respublika - bananų ir verslininkai...

Taigi Sėkmės Suzuki kontorėlės verslininkams,
o aš ir toliau pirksiu atvarytus naudotus moto, detales ir atributiką iš Ebay ar iš Suzuki Rygos atstovybės.


P.S.
Kitą kartą rašykite tiesiai šviesiai - Lenkų track days. Norintys prisijungti - tik su savo moto ir tik su Suzuki.
P.P.S Laukiam skambučio su atsiprašymu, benzino kompensacijos nesitikim.

P.P.P.S. SUPER!!!! SUZUKI ATSTOVYBĖ JAU KLAIPĖDOJE!!!! - tik du kartus bandant juos aplankyti pasitikdavo užrakintos durys.... valandą iki skelbiamos darbo laiko pabaigos....

Oi reikėjo tai iš anksto numatyti....
Gerų visiem išeiginių :rock:
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Hehe, nu idomiai.

O beje kelinta jus is kacergos (antra karta) isvaziavot? 10.30?

O pacio vaziavimo pradzia kaip supratau nuo 11.00?
Image
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

iš kačerginės išvažiavom apie 10:45 - 11 val. pirmas važiavimas pagal "Organizatorius" 9 val.
tame ir esmė, kad bandžiau išsiaiškinti kas, kur kaip - kas kur registruoja.. tačiau nei trasos teisėjai, nei rimti dėdės su Suzuki atributika nieko negalėjo pasakyti, o paprasčiausiai kas gražiai, o kas tiesiogiai siuntė NX...

toks vaizdas, kad niekas net negirdėjo apie tokius "pareiškimus"
](*,) ](*,)

Labai laukiam SUZUKI atstovų komentarų ir paaiškinimų, o ne puolimo ir pusiau lietuviška pusiau angliškai šnekta visus išvadinant durniais (kaip teko dažnai matyti...)

P.S. telefonu numerius užsiregistravusių turėjo, tai gal reikėjo kažkaip informuoti apie dienotvarkės pasikeitimus? mano darbovietėje, tai yra vadinama verslo etika
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

ghm.. nesinori kaipnors negraziai sneketi, tai pvz gal... gal visi renginiu skirti motociklai dar sestadieni buvo nepatyrusiu testuotoju.. suvazineti? ir sekmadieniui neliko ko testuoti? :( :)

juokaunu, keistai cia jum gavosi, uzjuojauta Shtrych del sugaisto laiko/benzo. :-k
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o tai aplamai kas nors vaziavo trasoje, ar ten nieko nevyko isvis?
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

arba pas Jus ten pajury kazkokia iskreipta verslo etika, arba per retai kaune buni :D
taigi kai stovi uz tvoros ir ziuri- tai labiau noras kyla paturet nerealius aparatus :D tas vadinas marketingu :D toks "renginys" kaip tik i pora lietuviskai kainodarai ir lietuviskam klientu aptarnavimui :D:D


peace :)
race your life
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Shtrych wrote:iš kačerginės išvažiavom apie 10:45 - 11 val. pirmas važiavimas pagal "Organizatorius" 9 val.
tame ir esmė, kad bandžiau išsiaiškinti kas, kur kaip - kas kur registruoja.. tačiau nei trasos teisėjai, nei rimti dėdės su Suzuki atributika nieko negalėjo pasakyti, o paprasčiausiai kas gražiai, o kas tiesiogiai siuntė NX...

toks vaizdas, kad niekas net negirdėjo apie tokius "pareiškimus"
](*,) ](*,)

Labai laukiam SUZUKI atstovų komentarų ir paaiškinimų, o ne puolimo ir pusiau lietuviška pusiau angliškai šnekta visus išvadinant durniais (kaip teko dažnai matyti...)

P.S. telefonu numerius užsiregistravusių turėjo, tai gal reikėjo kažkaip informuoti apie dienotvarkės pasikeitimus? mano darbovietėje, tai yra vadinama verslo etika

as kaip supratau nuo 9 iki 11 registracija, o vaziavimai nuo 11 iki 17h ...? gal tiesiog nesulauket to busiko veluojancio (lietuviai megsta veluoti) :D


Bet zinoma skaitant kitu atsiliepimus tai aisku kad biski kazkas kazkaip idomiai "suorganizavo". Idomu kas vyko veliau, butu idomu is kitu isgirsti
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai a jau kotrelai nusipelno buti ikelti i lietuvos moto garbes lenta, ar kaip?
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

taip!
+2/-14
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

:lolol:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

kaip tik mano senas kolega Romka ish motobroliu nuo anos savaite dirba Suzuki Kauno atstovybej. manau rytojaus rytini parukyma pradesiu nuo pamineto reikalo.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Sestadieni po darbu vaziuojant namo buvau trumpam uzsukes.
Nu ka galiu pasakyti - bardakas visiskas. Trasoje treniravosi daug lenku sportininku, tarp ju buvo komanda, kuri dave rukyt daugumai Alpe Adria etape.
Ka ir kur testuoti aisku nebuvo. O testuojantiems maziau patyrusiems itariu buvo smagu kai pro juos lakste kaip pro stovincius kur nori ir kaip nori.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Vito wrote:Sestadieni po darbu vaziuojant namo buvau trumpam uzsukes.
Nu ka galiu pasakyti - bardakas visiskas. Trasoje treniravosi daug lenku sportininku, tarp ju buvo komanda, kuri dave rukyt daugumai Alpe Adria etape.
Ka ir kur testuoti aisku nebuvo. O testuojantiems maziau patyrusiems itariu buvo smagu kai pro juos lakste kaip pro stovincius kur nori ir kaip nori.
JO! KTM'o renginys buvo kur kas geriau ! oj palauk! gi nebuvau! NIEKAS NEPRAINFORMAVO KAD VYKS !
:-# :D
+2/-14
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

wundis wrote:
JO! KTM'o renginys buvo kur kas geriau ! oj palauk! gi nebuvau! NIEKAS NEPRAINFORMAVO KAD VYKS !
:-# :D
Uztatai buvo tvarka :)
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nebuvo mūsų = nebuvo tvarkos :protest:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply