Lietuvos geriauso motociklo rinkimai

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

visa lietuva ktm perka latvijoje. netoli, sienu nera, kainos geros.
cross cojones PC
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

tckd wrote:... www.ktm-lietuva.lt
Nu bet kainos galetu buti pateiktos ir litais, o tai ce kazkokiu perekupu kainu matavimo vienetu, tfu! Iskart ir neperku isizeides ir nieko nesuprates! ](*,)
nepykit, ne specas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

nepykit wrote:
tckd wrote:... www.ktm-lietuva.lt
Nu bet kainos galetu buti pateiktos ir litais, o tai ce kazkokiu perekupu kainu matavimo vienetu, tfu! Iskart ir neperku isizeides ir nieko nesuprates! ](*,)
tigi EU jedyna ir nenugalima!
apziurejau latvius (pas juos beje irgi oirais-matyt KTM stilius!)
tai sesidevym irgi netur.. ytogo Kanditatas spiriamas lauk! :albino:
less teeth, more tits.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nesispardykit cia. Iki Kaledu dar daug laiko ir metai nesibaige. Juk renkam 2008 baika.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

balsas ir didelis uz BMW F800GS ir ne kitaip.
Jei BMW ismetam, atiduodu balsa uz Lietuvoje perkama KTM Adventure.

Jokiu Yamaka, Kamazaki ir Gonda nepripazystu.

didzhej
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

a kaip čia markės mylėtojai išsigando pirmininko ir nepasiūlė dvasingo 2008m. aparato?
Argumentai:
V2,
frakcijos legenda - sportsteris,
litras:
Image
guldosi:
Image
ain ant vienkės:
Image

:D
How does you do?
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

dar viksta rinkimai? ok.
taigi kaip zmogus, atbandes praktiskai visas siuolaikiskas yamahes ir dar daugeli siuolaikisku neyamahu turiu pasakyt, kad motociklas, sukeles man pacius silciausius jausmus :deathmetal: , palikes didziausia sypsena :aiwebs:, motociklas, kuri galeciau raidint visa diena tik tam, kad raidint, and then go for some more, yra sitas:

Image

Lietuviskai tariant - man tai yra the most enjoyable bike to ride. Bring on the twisties!

Visokie nuobodybes FZ6 ir FZ1 palyginus neturi jokiu sancu, R6 ir R1 yra ispudinga, bet useless on the road, o nauja Super Tenere butu visai ok, bet gausiai nivalina.

Taigi as deleguoju TDM900
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

del tdm'o ir simpatizuoju. bet tiesa sakant simpatizuoju tik del vienos prizasties - kaina ju ganetinai gera + forumuose geri aytsiliepimai apie juos + ju ne daug gatvese, ir jau buvau susigundes pirkti jo vyresni broli, bet nesigavo.

kas labai nepatinka, tai dEzainas.
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

_heyy wrote:del tdm'o ir simpatizuoju. bet tiesa sakant simpatizuoju tik del vienos prizasties - kaina ju ganetinai gera + forumuose geri aytsiliepimai apie juos + ju ne daug gatvese, ir jau buvau susigundes pirkti jo vyresni broli, bet nesigavo.

kas labai nepatinka, tai dEzainas.
Mmmm, I see.. :-k
Checkiraut - suradau kita mota, atitinkanti tavo isvardintus kriterijus. :) Su kiek paprastesniu dezainu si karta:

Image
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

sitam eile didziule :(
Post Reply