Gal kas turit atliekama?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Gal kas turit atliekama?

Post by nepykit »

Labai reikia va tokiostai ar panasios radiatoriaus slangos. Ilgis ~35cm, vidinis diametras 25mm. Svarbiausai kad butu bent panasus islenkimas per viduri, daugiau manau kaipnors..

Kadangi MF gausu motomonteriu ir kitokiu atsarginiu daliu kaupeju, sakau mazu pas kazka garaziuke metosi kazkas panasaus? Nauri, gal pas tave?

Image

Image

Image
nepykit, ne specas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Konstruoji prototipa kazkoki?
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Skaitau Automobilių žarnelių pasaulis tau pagelbes!!!
Ten dedule toooooki kiek prikaupes, kad ojojojoj.....
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

pas mane metos parodyta rodyklem
kokiu 40cm, tik beveik tiesi-nesilenks? ir ar 25 mm dar reiktu pamatuot..

Image

nu jei shto sakykitce.
less teeth, more tits.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

Yvl wrote:Skaitau Automobilių žarnelių pasaulis tau pagelbes!!!
Ten dedule toooooki kiek prikaupes, kad ojojojoj.....
+1 dedulei. Zarnynas te ajnanx.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Qu'est ce que c'est wrote:
Yvl wrote:Skaitau Automobilių žarnelių pasaulis tau pagelbes!!!
Ten dedule toooooki kiek prikaupes, kad ojojojoj.....
+1 dedulei. Zarnynas te ajnanx.
katu cia dabar veiki?
mars i pliaza!
arba savo vyriskos pareigos jaunamartei atlikinet!
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

Su salyga kad isradau biski xaliavno VLANo Barselonos parkely ir laukiu kol motera sopinasi beigi prelegs Kaminas unt alaus, tay biski brauziju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Qu'est ce que c'est wrote:Su salyga kad isradau biski xaliavno VLANo Barselonos parkely ir laukiu kol motera sopinasi beigi prelegs Kaminas unt alaus, tay biski brauziju
tada ziurek pm'a , abaly
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nepykitai, kolega (subarru nickas, beje. buvo cia) yra turejes vtra.
vtro nebeturi, bet like kazkas is daliu, tiuningo ten ir pan.
kontaktuok ji
cross cojones PC
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Username wrote:Konstruoji prototipa kazkoki?
Ne, siaip Hondu slangos nelaiko! :D
Yvl wrote:Skaitau Automobilių žarnelių pasaulis tau pagelbes!!!
Ten dedule toooooki kiek prikaupes, kad ojojojoj.....
Aciu! Jauciu varau sian pas jy su pavyzdziu ir patikrinu ar taip jau visko ir turi :)
tckd wrote:pas mane metos parodyta rodyklem
kokiu 40cm, tik beveik tiesi-nesilenks? ir ar 25 mm dar reiktu pamatuot..

nu jei shto sakykitce.
Ne, skaitau, kad biski per mazas lenkimas, bet vistiek aciu ;-)
mindaugasa vol.2 wrote:nepykitai, kolega (subarru nickas, beje. buvo cia) yra turejes vtra.
vtro nebeturi, bet like kazkas is daliu, tiuningo ten ir pan.
kontaktuok ji
Jei nerasiu pas dieduka, reiks bandyt su juo kontaktuot.. Betgi retai jis ce buna ir siaip neaisku ar slangas kaupia ar ismetineja :)
(edit.) Ogi beje jis jau istrintas uz neaktyvuma, taigi nebent koki jo kontakta turi..?
nepykit, ne specas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

shlangos pas ji manau, kad nebus. bet kazko kito gal bus.
69983338 dima
cross cojones PC
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

mindaugasa vol.2 wrote:shlangos pas ji manau, kad nebus. bet kazko kito gal bus.
69983338 dima
Aciu!
Siaip kazko kito man nebelabai ir reikia.. Nebent sankabos bakelio :)
Dabar tik susiparinciau jei jis turetu tai ko man reikejo anksciau #-o
nepykit, ne specas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

nepykit wrote:
Username wrote:Konstruoji prototipa kazkoki?
Ne, siaip Hondu slangos nelaiko! :D
O tai gal uzsakyti - nusipirkti pas tuos kurie Hondu dalimis prekiauna? :)
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

beje! kita karta autopliuse juntamai brangiau negu pas vito kioskely.
cross cojones PC
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

Username wrote:
nepykit wrote:
Username wrote:Konstruoji prototipa kazkoki?
Ne, siaip Hondu slangos nelaiko! :D
O tai gal uzsakyti - nusipirkti pas tuos kurie Hondu dalimis prekiauna? :)
Tokiu draugu nepazystu #-o
nepykit, ne specas
Post Reply