sveiki,
atsidariau varikly ir toks man klausimas pakilo. kodel vat kajrej pusej apacioj juoda, o desinej nera. Ar ce taip dazyta ar ce seip kas, nu kaj paziuraj paciupineji tai artodo kad ten kaip ir dazai, bet kad but visiskai tikram tai dar ir pas jumi sakau paklausiu nuomones
Dainiakas wrote:sveiki,
atsidariau varikly ir toks man klausimas pakilo. kodel vat kajrej pusej apacioj juoda, o desinej nera. Ar ce taip dazyta ar ce seip kas, nu kaj paziuraj paciupineji tai artodo kad ten kaip ir dazai, bet kad but visiskai tikram tai dar ir pas jumi sakau paklausiu nuomones
Dainiakas wrote:ta prasme norejau pasakyt, kad ne juodas kaip variklis, o metalo spalvos, bet tai ce ne to klausiu.
bled
parasysiu paprasciau
ar variklio isore juodi nudazyta?
jei taip, manau kad zia yra dazai, o ne koks nagaras
taip variklio ishore juodai dazyta. aciu uz nuomone, as ir taip pamaniau, bet kazkaip keistai pasirode ir su salyga, kad varikly skeliu pirma karta nusprendizu jusu paklaust.
net ramiau pasidare. ;)