trumpa apklausa, DYNO ?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

trumpa apklausa, DYNO ?

Post by Nauris »

Sveiki Kolegos

noreciau trumpa apklausa pravest :D

kokia butu patraukli kaina, kad jum kaip vartotojams, prasukt savo mota ant stendo?

aciu
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

konkretizuojam "prasukt"
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

jei netingit, pameskit minciu kuo greiciau(turiu laiko apsisprest del stendo pirkimo iki pavakariu)

aciu
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

storms wrote:konkretizuojam "prasukt"
na, viena kaina PRASUKT ir paziuret kreives, kita kaina REGULEVIMO, pirminis regulevimas ant stendo, davedimas su DATA LOGGER trasoje, ir po pilno regulevimo, prasukimas vel ant stendo, rezultatam paziuret :D
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mano galva virsutine prasukimo riba butu 200
o savo baiko nesukciau isvis, bo zinau ka pamatysiu :thebirdman:
na nebent uz 50
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ne, nu pac pagalvok sitaip lietuvio klausti :D
a. 9.99
b. uz buteli
c. pigiau nei dabar

skaitau prasukimas be reguliavimo tas pats "kas vodka bez pivo.."
ar netingesi/sugebesi krushtis?
p.s. ivertinant inflEcija visada geriau fura norvegijoj vairuot :D:D
race your life
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

skaitau, kad stormsus atsake i tavo klausima
race your life
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Nauris wrote:jei netingit, pameskit minciu kuo greiciau(turiu laiko apsisprest del stendo pirkimo iki pavakariu)

aciu
- prasukt "paziuret arklius" priimtina kaina (kad pritraukt klientura) liaudziai speju butu 150-250 Lt ribose*
- sureguliuot ant stendo gal koki iki 500 Lt?

*cia tik mano pamastymai/nujautimai

stenda isirenginek butinai, jo atsipirkimo nereiketu skaiciuot "prasukimo kaina x klientu skaicius", yra tokie dalykai kaip tavo verte ir reputacija, kuriuos stendo "operavimas" itakotu stipriai. aisku su salyga kad dirbi kokybiskai (su kuo pas tave manau problemu tikrai nera). :)

taciau snekant apie kokybiskai, sprendimai "iki pavakariu" cia nelabai butu vietoj, gal tu geriau neskubek?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Nauris
Apsiles raideris
Posts: 343
Joined: 26 Feb 2008, 21:37
Location: Kaunas

Post by Nauris »

W tu pataikiai i 10-tuka!

stendas ne vien butu galiai matuot, tai motu gedimu nustatymo yrankis, kurio mano darbe labai reik, ir sita sprendima as priimu tikrai neskubedamas.

aciu uz palaikyma :partyman:
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

kazkada kai pirkau ismetimo sistema su pc ir "custom mapu", tai amerikenas minejo, kad custom mapas jam kainavo 300usd.
skaitau tiek pat litais turetu buti LT galiojanti kaina
nors, turint omeny ka uz pinigus gauni (geriau valinanti mota; kas to nori - benzo ekonomija ir t.t.), tai kaina galetu buti ir didesne.
bet tada lietuviai neis.
autorizuoti auto trakto dyleriai uz kvalifikuota darba ima apie 100lt/val.
primesk, kiek valandu reikes pasiknisti pilnam sureguliavimui
kitas skaiciavimo budas: paimk stendo apkrovima max 0proc. (cia lietuva ir buriais niekas negrius ant to stendo, sorry) ir skaiciuok per kiek metu nori kad stendas atsipirktu.
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

su salyga kad man arkliu skaicius ne baisiai aktualus, tai manau daugiau nei simto uz prasukima nemokeciau. Jei kada nuspresiu ka nors daryti motorui, tai gal ir daugiau sutiksiu moket.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jei vien prasukti ir gauti atsausdinta lapa, tai gal ir nesudetinga. nereikia lysti po plastikais, kazkur jungineti etc.
o plastmasini jei pilnai sureguliuoti, tai jau kazkiek laiko kainuos = pinigu.
cross cojones PC
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Kol suksi pirminá, antriná ar tretiná kartà, reguliuosi ir davedinësi, galutiná sukimà darysi, spëtum perrinkti bent vienà variklá tai tikrai (èia kaip pavyzdys). Kiek uþ tai pinigø gautum?
Prestiþas gerai. Bet tuo paèiu klausimas - ar vaikai sotûs nuo tëvo prestiþo?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nauris wrote:W tu pataikiai i 10-tuka!

stendas ne vien butu galiai matuot, tai motu gedimu nustatymo yrankis, kurio mano darbe labai reik, ir sita sprendima as priimu tikrai neskubedamas.

aciu uz palaikyma :partyman:
A kraselkas taisai?
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

storms wrote:mano galva virsutine prasukimo riba butu 200
o savo baiko nesukciau isvis, bo zinau ka pamatysiu :thebirdman:
na nebent uz 50
Taigi mes turbut jau ishsiaiskinome kad ne maximalus skaicius esme o pokytis, darant reguliavimus ir tiuninant. Netgi ant to pacio stendo skirtingomis dienomis ir temperaturomis rezultatai gali skirtis

Taip kad gali buti ramus [-o<
Image
Post Reply