R1 gauna mano balsa, nes honda (kartu su K5) yra the best ever.
Bet man vis tiek jis patinka, piktas kriuksius. Patinka kad paliko tik leshius, nes o ko daugiau reikia. Gal ne toks "sexy" kaip anksciau, bet I was not a fan of that anyway. Patinka trumpa sikna, patinka remas. Nelabai patinka soniniai spoileriai ir bendra disproporcija.
Overall sakyciau R1 dizainas siek tiek pasislinko is usernameo dizaino supratimo galo link mano galo, kas yr gerai.
Vee Crunchy wrote:R1 gauna mano balsa, nes honda (kartu su K5) yra the best ever.
Bet man vis tiek jis patinka, piktas kriuksius. Patinka kad paliko tik leshius, nes o ko daugiau reikia. Gal ne toks "sexy" kaip anksciau, bet I was not a fan of that anyway. Patinka trumpa sikna, patinka remas. Nelabai patinka soniniai spoileriai ir bendra disproporcija.
Overall sakyciau R1 dizainas siek tiek pasislinko is usernameo dizaino supratimo galo link mano galo, kas yr gerai.
Labas Vee.
Panasu kad pas Yamaha perejo keletas Kawasaki designeriu - funkcija pries forma, ir bendras kiauliskumas aukstumoj! Tas ner blogai!! Kaip reikia teisingai palikti tik lesius zr i '06 ZX-10R ir '07 ZX-6R, cia gi sioks toks nesusipratimas, ale funkcija ir cia valdo - pro isdauztus lempu stikliukus uzputinejamas oras i ram-air! Sio modelio pliusas bus kad juo vazines mazai buduliu.
w919 wrote:
Panasu kad pas Yamaha perejo keletas Kawasaki designeriu - funkcija pries forma, ir bendras kiauliskumas aukstumoj! Tas ner blogai!! Kaip reikia teisingai palikti tik lesius zr i '06 ZX-10R ir '07 ZX-6R, cia gi sioks toks nesusipratimas, ale funkcija ir cia valdo - pro isdauztus lempu stikliukus uzputinejamas oras i ram-air! Sio modelio pliusas bus kad juo vazines mazai buduliu.