dekavojiu uzh ishsamu komentara, lenkiu galvaRenaz wrote:Username wrote: Turiu jus, jaunuoli, nuliudinti kad paliksiu sitas pramogas kitiems.
2009 YZF-R1
zhaltas wrote:apie r1 pasakyt nieko gero negaliu, niekaip. ispac dizaino puse.
wr'as ziaurus!!!! tik kat kubiku mazai, bet nieko paleis ir stipresniu dar ziauresniu!!!
ateis laikas kazkada kai prie jusu ganerio i 'britvas' niex iskaitant bobas neziesteks jamt wrus
ir i miskus
juze, ka tu y tai?
Atv gerai, neisvengiamai ateis laikas ir sitam. As pas bobute i vilniaus rajona karts nuo karto nuvaziuoju tai reikes paarti vietinius mishkus or smth.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact: