Kà man davë MF?
Kà man davë MF?
Pool'u diena, gaila negaliam padaryti multiple choise - bûtø ádomiau.
Idek p-ktus:
"susipazinau su kaimynu",
"100lt",
"patarima kur eiti",
"nuoroda i penio nuotrauka",
"tarptautiniu santykiu darnos ir supratimo savoka, paskaidrinta pasaulio pazinimo, per enterneta prizme"
... Aciu.
Balsiuosiu uz multi-choise galimybe, kitame poole.
"susipazinau su kaimynu",
"100lt",
"patarima kur eiti",
"nuoroda i penio nuotrauka",
"tarptautiniu santykiu darnos ir supratimo savoka, paskaidrinta pasaulio pazinimo, per enterneta prizme"
... Aciu.
Balsiuosiu uz multi-choise galimybe, kitame poole.
Last edited by didzhej on 16 Oct 2008, 17:07, edited 1 time in total.
—
didzhej
didzhej
tagul pataiso moderatoriai, nes as einu namo. ir tingiu rasyti..
bet kazkox gejsu jau prabalsavo, nroejau ideti klausima
"atejau i interneta ir suzinojau, kad ten esu kietas"
bet kazkox gejsu jau prabalsavo, nroejau ideti klausima
"atejau i interneta ir suzinojau, kad ten esu kietas"
Last edited by Rashyd on 16 Oct 2008, 17:09, edited 1 time in total.
Ar sakiau kad pac geriausias Frenko gabalas yra shitas?didzhej wrote:ir pacioje apacioje pacituokite Frenka Zapa - aciu ;)
Peace ДА!
- vytenismak
- 125cc tarp koju
- Posts: 183
- Joined: 15 Mar 2008, 15:29
- Location: Kaunas
- Contact:
o geriausias del to kad geriausias ar del to kad kito nezinai?Yvl wrote:Ar sakiau kad pac geriausias Frenko gabalas yra shitas?didzhej wrote:ir pacioje apacioje pacituokite Frenka Zapa - aciu ;)
edit: man irgi sitas geriausias, ir dar "don't eat yellow snow" geras
in overall - frenkis tikrai kalantis i klyna.. o shitas geriausias muset del to kad daugiausiai girdetas 
na o bet taciau turint omeny jo diskografija yra is ko rinktis tai jau tikrai...
na o bet taciau turint omeny jo diskografija yra is ko rinktis tai jau tikrai...
Peace ДА!
- vytenismak
- 125cc tarp koju
- Posts: 183
- Joined: 15 Mar 2008, 15:29
- Location: Kaunas
- Contact:
polas geras!