Motociklu svoriai
Motociklu svoriai
Cia paziurejau vienam papirktam zurnale Sportrider:
wet weight/dry weight (kg):
CBR1000RR ('04) 211.3 / 198.2
ZX-10R ('06) 204.5 / 192.3
GSX-R1000 ('05) 200.9 / 187.7
CBR929RR ('00) 196.8 / 183.7
CBR954RR ('02) 194.5 / 181.4
wet weight/dry weight (kg):
CBR1000RR ('04) 211.3 / 198.2
ZX-10R ('06) 204.5 / 192.3
GSX-R1000 ('05) 200.9 / 187.7
CBR929RR ('00) 196.8 / 183.7
CBR954RR ('02) 194.5 / 181.4
How do you get fast lap times? With ease.
beabejo. nelygu ka turi omenyje deklaruojant. daugumoje atveju sausas svoris reiskia motocikla be shakiu tepalo, akumuliatoriaus ir stabdziu skyscio. btw, '07 600RR specifikacijoje yra punktas "ready to ride weight".
kas man ZYMIAI juokingiau, kad tavo isjuokiamos sesiu metu senumo sunkios karves yra taip desimcia kilogramu lengvesnes uz taviski ZX-10R.
kas man ZYMIAI juokingiau, kad tavo isjuokiamos sesiu metu senumo sunkios karves yra taip desimcia kilogramu lengvesnes uz taviski ZX-10R.
How do you get fast lap times? With ease.
"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?
O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko
Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko
Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
Last edited by Username on 20 Sep 2006, 16:08, edited 1 time in total.
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
- Qu'est ce que c'est
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 1115
- Joined: 27 Jun 2006, 11:42
- Location: VLN in da LT
net nepagalvojau!Username wrote:"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?
O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko
Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
prasom:
YZF-R1 ('04) 204.1 / 190.9
ZX-10R ('04) 197.7 / 185.5
edit: o apie "tvirta" ninjos rema (kaip ir gsx-r) tai jau esam girdeje ir nekarta.
How do you get fast lap times? With ease.
A jau matei kaip virina 06 varles rema? kur?w919 wrote:net nepagalvojau!Username wrote:"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?
O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko
Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
prasom:
YZF-R1 ('04) 204.1 / 190.9
ZX-10R ('04) 197.7 / 185.5
edit: o apie "tvirta" ninjos rema (kaip ir gsx-r) tai jau esam girdeje ir nekarta.maciau kaip virina, patiko.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
O taip taip usernamai
Yamaha del svorio apsimelavo 11%, Kawa ir Honda 10%, Suzas 13%. Taigi, kaip ir minejai, visi daugmaz taip kaip ir turi but, o Suzas apsilochino NEREALIAI!
Beda, usernamai, kad tave i prieki varo ne meile kokiai nors markei ar siaip motams, o neapykanta konkreciai markei, kuri, kaip nebutu tau apmaudu, offen comes up with a better bike than competition. Biski sucks to be you orsmth
Beda, usernamai, kad tave i prieki varo ne meile kokiai nors markei ar siaip motams, o neapykanta konkreciai markei, kuri, kaip nebutu tau apmaudu, offen comes up with a better bike than competition. Biski sucks to be you orsmth
Citus, Altus, Fortus!
VC> tu tik nesuwaijdulek, nes anas tai turi tokia nepagydoma liga del kurios nustatineja "kas yra kitiems zmonems, ir kokie jie yra" :mrgreen:
Kaip veliau praktika parodo, buna priesingai
Ir tavo skaiciavimai yra iskreipti (nebepirmas kartas [-X ) nes tie keli procentai nuo viso svorio yra daug (siais brytvu laikais). Cia kad butu aiskesnis vaizdelis kas kur ir kaip pasilohino:
K5 188 - 166 = 22
CBR1000RR 198 - 180 = 18
ZX10R 06 192 - 175 = 17
ZX10R 04 185 - 170 = 15
CBR929 184 - 170 = 14
CBR954 182 - 168 = 14
Skirtumai tarp hondu ir kawu 1-3kg tuo tarpu tarp hondu ir suzuki 8kg t.y. daugiau kaip dvigubai!
Tai kas ten pasilohino, a?
:mrgreen:
Ale kaip jus заябали... su savo shudelinkishkais pasishudinejimais. Motosportininkai jus, muses shuda ant galinio sparno jauciantys!
Siulau kurt atskira tema - Motoprofesionalu, gyvenanciu is rasingo, kanpelis!
Sveria jie cia kazka, torko miliniutonmetru skirtumus matuoja. Gal skaitau, bandykit siust savo CV motogamintojams ir keiskit tuos sushiktus motokonstruktorius ir mototestuotojus! Kokiu jie ten gaidziu prisamde kai cia tokie genijai sedi!
Nervai parktiskai nebelaiko.

Siulau kurt atskira tema - Motoprofesionalu, gyvenanciu is rasingo, kanpelis!
Sveria jie cia kazka, torko miliniutonmetru skirtumus matuoja. Gal skaitau, bandykit siust savo CV motogamintojams ir keiskit tuos sushiktus motokonstruktorius ir mototestuotojus! Kokiu jie ten gaidziu prisamde kai cia tokie genijai sedi!
Nervai parktiskai nebelaiko.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: