Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406 Joined: 26 Jun 2006, 13:25
Post
by Rashyd » 27 Nov 2008, 15:16
Kadangi britvos yra mirusios siame forume ir net neturi savo skilteis, tai suzinokite, kad oficialiai yra galimybe lekti pietiniu vno aplinkkeliu. Siandien jau galiam sukti rankenas ne maziau 266 ir ant vieno rato...
Dar galeciau pamineti, kad juostu kirpimas yra gaidiskas renginys ir lietuvos klimatas yra pernelyg shaltas gyvunams tik pries 75000 metu palikusiems afrikos zemyna...
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 27 Nov 2008, 15:18
hurray.
dedu and ford transit zieminius ratus ir lekiu smaugt!!!
—
didzhej
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 27 Nov 2008, 15:19
pas silke ratai jau senai su naguciais. Smaugsiu tuojaupat.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
danas
Apsiles raideris
Posts: 276 Joined: 01 Jul 2008, 13:17
Post
by danas » 27 Nov 2008, 15:20
valio, tuoj išmėginsiu,
alegi pradžiai su auto
P.S. o jei kokiu ežių ten bus
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 27 Nov 2008, 15:59
o ar yra uzvaziavimas nuo g.vilties ziedo
ar reikia minti i lazdynus, apsisukti ir tik tada uzvaziuosi?
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 27 Nov 2008, 16:00
mindaugasa vol.2 wrote: o ar yra uzvaziavimas nuo g.vilties ziedo
ar reikia minti i lazdynus, apsisukti ir tik tada uzvaziuosi?
yra yra
Peace ДА!