Pas mane kelios dienos atsirado toks lengvas dusuliukas prie zemesniu apsuku, ismetamos dujos labai smirda nesudegusiu benzu (smirdejo kazkiek ir anksciau, bet dabar labai smirda), ir atsirado didesne variklio vibracija beveik visame apsuku diapazone (jauciasi tiek vaziuojant, tiek ir gazuojant ant laisvo). Viso to nebuvo geras dvi savaites kiek turiu sita moca, atsirado pries pora dienu (nuvaziavus ~1300 km nuo pirkimo).
Beja kuriasi ir dirba gerai tiek saltas tiek karstas, kuro ryja stabiliai ~7 ltr/100km nuo pirkimo, tepalo ir antifrizo nemazeja nei kiek.
Ar gali karbu sinchronizavimas tureti itakos variklio vibracijai pvz? Ka dar reiktu ziureti? Aciu uz patarimus