Smaugims
Re: Smaugims
nieblogai ivaldzius tauriujuRashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
less teeth, more tits.
Re: Smaugims
Gydytis reikia sekanciai. Trint galva suns slapimu, arba darytis tatuiruote pageidautina per visa nugara ar atatinkama organa. Beje pirmas zingsnis nera butinas esant antrajam. Tada paziuret ar vis dar norisi lekt. Jei norisi, naudoti Ziunes pateikta recepta. Aciu, kad esate!Rashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
Добро пожаловать нахуй
Re: Smaugims
Dar galima keleta tauriu pasistatyt ant sveikatos ir ligu istraukimo. Pageidautina ne tusciu.tckd wrote:nieblogai ivaldzius tauriujuRashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
Добро пожаловать нахуй
Re: Smaugims
kadangi oras iki nauju metu virusuotasRenaz wrote: Dar galima keleta tauriu pasistatyt ant sveikatos ir ligu istraukimo. Pageidautina ne tusciu.
tai skaitau kad tauriu reiktu ir nenuiminet
less teeth, more tits.
Re: Smaugims
suzinokime, kad ta pacia diena gali buti, kad lekti noretusi. kad ir sy sestadieni, astunta ryto eidamas i sesku kalna is motoshopo maniau sau "nx as cia pesciom einu, visai nesijauciu girtas, reikejo namo su auto vaziuot"...tckd wrote:nieblogai ivaldzius tauriujuRashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
ka tu, miestieti, supranti apie smaugima? pas man kaime, prie namu, apsnigtais arimais gali smaugt, ir smaugt, nes zeme po sniegu neuzsalus pirmom dieno buva, iki kol slektos pradeda saudyt
tik reik tokiu laiku dvi vilnones kojnes mautis, nes su viena melioraciniuose batuose saltoka.
beje, jei uab viti ryt vel dirbs, tai turesime vel minkstos zemeles smaugimui
beje, jei uab viti ryt vel dirbs, tai turesime vel minkstos zemeles smaugimui