Dakar 2009

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Dakar 2009

Post by Renaz »

Laikydamiasis senos tradicijos uzvedu atatinkama tema. Kaip zinia vaziuoja 7 lietuviai, 3 matasyklai. Ta proga infarmacija ir naujienas bei skaitytoju nuomones dekite cia. Aciu, kad esate!
Last edited by Renaz on 09 Mar 2009, 22:48, edited 2 times in total.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Добро пожаловать нахуй
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

yes yes yes - sirilis bled despersas padarytas!!!!!!!
Zakalibal tas auksinis berniukas fak.

vIrai uz Mark'a Coma

:aiwebs:

Nu a musishikiai, kaip ir savo vietoje. Viskas narmaliai zho...
ARBEIT MACHT FREI
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

kadangi nepazystu as tu draugu
uzmeciau aki i oparatus
ktmktmktmtamaraktmtamara
nuobodokais an to kanpo
gerai kad visgi yr biski panku: vienas klxr, viena drzetke, viena varna :jerkit:

edit:
misteris Coma +22 minutes antram :-k taigi is paskos nekoki lodAriai smaugia
less teeth, more tits.
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

vyrai smaugia.


kiti vyrai nakti namie shiltoj lovoj arba vonioj smaugia zasiuka ir guodziasi kad gyvenimas blogas.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

palaukite, biski ne kurse: kodel 7lietuviai, o mocai3? su shturmanais varo, shtoli?
cross cojones PC
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Nu du dviese varo, o ant vieno tai trise, gi lengviau smelyne.
Šposen, gi keturi automobiliais gi važiuoja.
Vis vien gi Lietuviai, negali pykt.
O be Beresnevičiaus ar yra dar kas nors anksčiau iš lietuviu su moto važiaves dakaro rally?
Klausimas žinovams, be prizo.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Ziune wrote:yes yes yes - sirilis bled despersas padarytas!!!!!!!
Zakalibal tas auksinis berniukas fak.

vIrai uz Mark'a Coma

:aiwebs:

Nu a musishikiai, kaip ir savo vietoje. Viskas narmaliai zho...

Ojetau, kokios intrigos, kokios kovos :gay:

Visi lyderiai ten yra geri, ir matalina gerai. O kas bus padarytas matysime ralio pabaigoje

:)
Image
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

stage2: depres'ija acigavo :)

ir siaip grazu

Image
less teeth, more tits.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Idomesnes posisijos del kuriu galim pasidauzyti snukius ar kaip kitaip pasiargumentuoti:

3 012 FRETIGNE (FRA) YAMAHA 05:30:23
4 010 CZACHOR (POL) KTM 05:31:13
10 018 VINTERS (LVA) KTM 05:40:43
12 001 DESPRES (FRA) KTM 05:43:34
124 230 SLAPSYS (LTU) KTM 07:54:40
128 174 BARDAUSKAS (LTU) YAMAHA 08:01:26
169 175 PALIOKAS (LTU) YAMAHA 09:04:21
Добро пожаловать нахуй
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

beduinai nugrauze padanga :D
race your life
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

Oba Balys =D>
Nenustebsiu jei minde pagaus.

desperadaso zvaigzde down :supz:
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Ziune wrote:Oba Balys =D>
Nenustebsiu jei minde pagaus.

desperadaso zvaigzde down :supz:
Drisiu papriestarauti! Despres visad pradzioj silpnai vaziuoja, skaitau, kad laikas parodys kas ir kaip. Sutinku, kad jis atrodo kaip auksinis francuzu berniukas :jerk:, bet akivaizdu, kad ne siaip sau jis laimi visokius niekingus Romaniakus, dakarus ir t.t.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

ne nu tai jo.
Ale vistiek jo feisas jau nusbodo :albino:
Renaz wrote:
Ziune wrote:Oba Balys =D>
Nenustebsiu jei minde pagaus.

desperadaso zvaigzde down :supz:
Drisiu papriestarauti! Despres visad pradzioj silpnai vaziuoja, skaitau, kad laikas parodys kas ir kaip. Sutinku, kad jis atrodo kaip auksinis francuzu berniukas :jerk:, bet akivaizdu, kad ne siaip sau jis laimi visokius niekingus Romaniakus, dakarus ir t.t.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Siuom tik pasidziaugsiu BTV komentatorium! Ji akivaizdziai pareme Lithuania degtine - nebeskiria nei zmoniu nei skaiciu, dar megsta balsu manipuliuoti aukstas natas itemptesnese vietose!

:chain:
Добро пожаловать нахуй
Post Reply