mindaugasa wrote:na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.
paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave:

as tai nezinau bet motomanuose raso kad yra kazkoks giedrius kuris gerai zino apie kuno padetis. cituoju:
[17:51] Tomas: o beda didziausia tame
[17:51] Tomas: kad apskritai nespeji nxj padaryt
[17:51] Tomas: nes posukis ant posukio
[17:51] Tomas: ir tu pastoviai judesy
[17:51] Tomas: is vieno sono, ant kito sono
[17:51] okx: praktiskai su 1 koja gali issilaikyti !!! (turiu omeni stabdyma max kuris reikalingas aukstadvaryje)
[17:51] okx: o del tu judesiu
[17:52] okx: ar atkreipiai demesi kaip ant moto vaziuoja giedrius (cbr 1000rr)
[17:52] okx: bent kiek as pastebejau, jis per daug ant moto nejuda
[17:52] okx: nzn kodel
[17:52] Tomas: cia tik tau atrodo, kad nejuda
[17:52] Tomas: lygiai taip pat
[17:52] okx: bet rezultatas visiem aiskus
[17:52] Tomas: kai ziuri fotkes
[17:52] okx: tas pats kai ir jis su ornu i kacerga numyne
[17:52] Tomas: ir matai, kaip viskas "easy" darosi
[17:52] Tomas: ir kaip lengva slaidind ant posukio
[17:52] okx: pirma kart gyvenime kacergoj bicas
[17:53] Tomas: deja ne viskas taip paprasta kaip atrodo
[17:53] okx: ir ka? ornas nuo jo nichuja nepabego
How do you get fast lap times? With ease.