vairavimo technika

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

vairavimo technika

Post by mindaugasa »

na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.

paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave: :bootyshake:
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

skaitau tamsta teisus.

einu dirbt shkias iki ryto.

viso gero


[-o<
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: vairavimo technika

Post by Username »

mindaugasa wrote:na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.

paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave: :bootyshake:
Road Racinge ziedai labai dideli, ne kokie ten vargani 2-3km ir atitinkamai jie ten kiekvieno milimetro neishspaudzia is trasos imho, t.y. nevaro taip greit kaip motogp/wsb etc....o ir hebra ten tokia kad sitas lenktyniavimas jiems daugiau kaip hobby su didele rizika....cia vienas momentas.

Kitas - ka jau mindaugas paminejo, tiek motai tiek trasos ten bendro naudojimo tai einant ant ribos gali buti hrenova...

Trecias momentas, paziurejus kacergos foto, kolegai pasiulyciau labiau kelius ir kuno padeti nuo moto pasukti negu i moto puse, nereiktu taip prisiglausti shonu pasikreipiant i mota.....cia toks pastebejimas ziurint is sono.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

cia tureciau kazka parasyti, bet butu kvaila dirbti sheshtadieni, tai imetu emotikona:
:drinkers: :pottytrain3: :occasion5: :pottytrain5:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote:cia tureciau kazka parasyti, bet butu kvaila dirbti sheshtadieni, tai imetu emotikona:
:drinkers: :pottytrain3: :occasion5: :pottytrain5:
del waidulio kreivo poziurio i uzbaigtus darbus, vakar sedejau ir tryniau is eiles kruva emotikonu kurie kartojosi po 3 kartus... dar nebaigiau... #-o
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
ot tai duodi: kai tik kakutis, tai ir juokinga, nu!
o kodel nera lytinio shvietimo tematika emotikonu? gana daznai tektu naudoti!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

w919 wrote:atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
jo, ta laika (tik padauginus is tryju) turi poto atlikti kazkas kitkas.

As buciau tas pirmasias tris valandas pasiemes ant saves, bet waijdulis ir cia sako: ne , neduosiu. Nu blia.


Jeigu as turiu 20-30 gifu, kaip man juos padaryti i viena pak'a kad poto wdl galetu juos uploadinti?? :roll:
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: vairavimo technika

Post by w919 »

mindaugasa wrote:na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.

paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave: :bootyshake:
as tai nezinau bet motomanuose raso kad yra kazkoks giedrius kuris gerai zino apie kuno padetis. cituoju:

[17:51] Tomas: o beda didziausia tame
[17:51] Tomas: kad apskritai nespeji nxj padaryt
[17:51] Tomas: nes posukis ant posukio
[17:51] Tomas: ir tu pastoviai judesy
[17:51] Tomas: is vieno sono, ant kito sono
[17:51] okx: praktiskai su 1 koja gali issilaikyti !!! (turiu omeni stabdyma max kuris reikalingas aukstadvaryje)
[17:51] okx: o del tu judesiu
[17:52] okx: ar atkreipiai demesi kaip ant moto vaziuoja giedrius (cbr 1000rr)
[17:52] okx: bent kiek as pastebejau, jis per daug ant moto nejuda
[17:52] okx: nzn kodel
[17:52] Tomas: cia tik tau atrodo, kad nejuda
[17:52] Tomas: lygiai taip pat
[17:52] okx: bet rezultatas visiem aiskus
[17:52] Tomas: kai ziuri fotkes
[17:52] okx: tas pats kai ir jis su ornu i kacerga numyne
[17:52] Tomas: ir matai, kaip viskas "easy" darosi
[17:52] Tomas: ir kaip lengva slaidind ant posukio
[17:52] okx: pirma kart gyvenime kacergoj bicas
[17:53] Tomas: deja ne viskas taip paprasta kaip atrodo
[17:53] okx: ir ka? ornas nuo jo nichuja nepabego
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

hehe. nutai kur tau judes. toks kabanas kai uzhseda gintaro pripampes...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

o tu ji pazisti? galetum suvest?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

kabanioka? biski pazystu. ish matymo. zhinau kur jo fifa gyvena. galesiu jus suvesti.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ir mane suveskit!
o jis grazus?
katd protingas tai supratau, bet ar grazus?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

:mp1:
User avatar
Jordis
50cc tarp koju
Posts: 119
Joined: 03 Jul 2006, 09:29
Location: Vilnius
Contact:

Post by Jordis »

net pats kacergos dievas ornas nesugebejo nutolti nuo minetojo herojaus :wav:
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Post Reply