Su salyga gad arteja savaitgalis nusprendziau kad ir as noriu pagazuot po sniega.
Turiu toki aparata 1992m CZ 250cc. Ale kad lekt reik pakeist alkuninio guolius (ba jau labai mataskuojasi) . Gal sakau kas zino kokiu ismieravimu ten guoliai kad galeciau nusipirkt ir vakare pasileidus motora pasikeist. Ir pajamciau dar ziedus. Bet nezinau kur ieskot tokio daikto.