gonsaless wrote:kuo skirsis hobby nuo c klases?, jai galima smulkiau
bus nuostatai vasario viduryje ,o gal ir greiciau
labai dideliu skirtumu nebus , tik hobby klaseje gales vaziuoti tie ,kas vaziavo C klaseje ,neuzlipo ant pjedestalo ir nenori vaziuoti B klaseje. Taip pat cia nebus dalyvavimo trukmes apribojimo ( c klaseje galima dalyvauti ne daugiau kaip 2 metus ).
_heyy wrote: ta suda visa drebe supermotardistai. mum tai ant asfalto leido uzvaizuoti tik vienam labai tolimam trasos kamputy, kai visas svarus ismini is upelio
nu taigi maciau as
tas uzkampis yra mazdaug ta vieta, kur pareini 4 begiu pilnu ciongu ir stabdaisi iki 2 begio iki 180 laipsniu apsisukimo ties sakiais
manau autorius nesupyks, kad cia ipostinsiu zinias is dukterinio forumo:
taigi
shivis:
"Manau, kad sia savaite teks susiderinti visas datas ir susigaudyti kas ka cia organizuoja ir kas rengia. Pries savaite man teko bendrauti su zmonemis, rengianciais po NMSF veliava ziedo varzybas, tai ju mintis buvo tame, kad kiek imanoma apjungti SM varzybas su ziedo varzybom, kurias galima apjungti (pvz.C klase). Kad pigiau ir masiskiau butu. Ideja gera, bet i tai reikia ne tik per pinigu prizme ziureti, bet ir gerai pasverti galimybes (ivertinant laiko apribojimus ir galima dalyviu skaiciu kiekvienoje sporto sakoje ir kiekvienoje klaseje. Matyt to pokalbio rezultate atsirado ir datos NMSF interneto svetaineje. Bet del konkreciu datu tai nebuvo tartasi, todel cia ir liko neaiskumai, o atsirado preliminarus grafikai... Dar daugiau- reiketu galutinai susiderinti su kartodromu/trasu seimininkais siuos reikalus, nes jie irgi gali tureti savo isivaizdavima... Vienas dalykas yra rengti puses dienos SM varzybas kartu su kartingu varzybomis, o kitas dalykas- prisegti ziedo pora klasiu... Neaisku del laiko- spetume ar ne per viena diena...
Viena aisku- SMA grafikas jau suderintas su latviais ir tos turimos 6 varzybu datos greiciausiai nebesikeis (90% tikimybe). Kas liecia LMSF ir Lietuvos supermoto cempionata, tai siuo metu situacija yra visiskai neaiski. Nes nera aisku, ar LMSF bus veiksni sezono pradziai, nes siuo metu LMSF viduje vyksta kedziu perstumdymo ir kiti liudnai juokingi procesai, susije net su teismais. Nezinia, kas ten kokias kokias kedes gaus ir nezinia ar tu dalybu procesas nesuzlugdys galimybiu rengti Lietuvos SM cempionata siais metais. Itariu, kad ne tik su SM ten gali buti problemu... Musu asociacija daro viska, kas leistu isvengti skaidymosi ir siekia, kad butu galima tureti Lietuvos SM cempionata, bet tik su salyga, kad tas cempionatas butu rengiamas kokybiskai ir neturint noro pasipelnyti finansiskai bei politiskai (kokius nors pauksciukus kam nors uzsideti...) Jei matysis, kad situacija LMSF yra nevaldoma, rengsime grynai SMA Taures varzybas kartu su latviais bei estais, remdamiesi savo remejais ir laikysimes neutralios pozicijos. SMA pozicija yra vienareiksme- mums norisi kuo greiciau isvystyti supermoto saka ir cia visi kiti reikalai yra antraeiliai."
skaitau gal reikia atskiros lygos - stormsaliges
dalyviai: stormsas
komandos: stormsracing
teisejas: stormsevicius
ant podiumo lima:....
nu ir taip toliau
pac sau cempionas
a?