ZUvedija yra cia, kubilkos gatvej.
Istorija buvo tokia, kad buvo suchujarintas (???) is musu garazo atiskaitytinai isduotas OEM riebokslis. Yra dar vienas riebokslis, bet matyt (a) labai bijojo viru (b) nera zydu tautybes, kad neprashe paskutiniojo likusio OEM.
Rashyd wrote:ZUvedija yra cia, kubilkos gatvej.
Istorija buvo tokia, kad buvo suchujarintas (???) is musu garazo atiskaitytinai isduotas OEM riebokslis. Yra dar vienas riebokslis, bet matyt (a) labai bijojo viru (b) nera zydu tautybes, kad neprashe paskutiniojo likusio OEM.
hah, adresas ble!
jus dar valinsko prospekta atsidarykit
storms yra lenku tautybes. o lenkai ne riebokslius prie skyles derina, o skyles prie rieboksliu.
sakau, kad viskas baigsisi 55mm riebokshliu
Rashyd wrote:ZUvedija yra cia, kubilkos gatvej.
Istorija buvo tokia, kad buvo suchujarintas (???) is musu garazo atiskaitytinai isduotas OEM riebokslis. Yra dar vienas riebokslis, bet matyt (a) labai bijojo viru (b) nera zydu tautybes, kad neprashe paskutiniojo likusio OEM.
hah, adresas ble!
jus dar valinsko prospekta atsidarykit
storms yra lenku tautybes. o lenkai ne riebokslius prie skyles derina, o skyles prie rieboksliu.
sakau, kad viskas baigsisi 55mm riebokshliu
mindaugasa vol.2 wrote:ajay, kaip blogay pabegti nuo gamykliniu matmenu!
pisu mindei -
nes nesilaiko notomorrowracing kancepcijios
jei rpadesi uzsakinet uzhujavinet ir tt, tai atsiras garaze dar vienas varianc musu garaze SP2/gretimam firestorm
turi smugt dabar. nerytoj
hau