laisvalaikiui: mysle: ishmetimo sistema
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
laisvalaikiui: mysle: ishmetimo sistema
tai kol manes ryt nebus, prashome konsiliumas nuspresti:
1. tik ka radau, kad yoshimurkes ishmetimo sistemos (rs3, 2-1-2) bakelis, kaip ten buves, sedi ant jardine (2-1 rs1?) midpipe'o. t.y. zardino 2-1 sistemos vambzdys nera didesnio diametro negu yoshimurkes, kuri turi du tokio diametro vamzdzius ir du bakus.
2. output'o duomenys 2-1 jardine ir 2-1-2 yoshimurkes yr l. panashus. na gal yoshis uzmeta koki arkli-kita (bet cia daugiau zaidimo su power commanderiu klausimas, negu kad sistema butu akivazdziai nashesne)
3. jei taip, tai kaip jardine sugeba ishbezdeti per viena vamzdy tiek pat arkliu, kaip yoshis per du?!
4.wtf?
5. ir kas yr juokinga, kad dvivamzde (yoshio) sistema netur afigenai afigeno pranashumo prie aukshu apsuku, kur ypach pralaidumas grotu?
6.wtf? (cia klausimas jums, kolegos)
1. tik ka radau, kad yoshimurkes ishmetimo sistemos (rs3, 2-1-2) bakelis, kaip ten buves, sedi ant jardine (2-1 rs1?) midpipe'o. t.y. zardino 2-1 sistemos vambzdys nera didesnio diametro negu yoshimurkes, kuri turi du tokio diametro vamzdzius ir du bakus.
2. output'o duomenys 2-1 jardine ir 2-1-2 yoshimurkes yr l. panashus. na gal yoshis uzmeta koki arkli-kita (bet cia daugiau zaidimo su power commanderiu klausimas, negu kad sistema butu akivazdziai nashesne)
3. jei taip, tai kaip jardine sugeba ishbezdeti per viena vamzdy tiek pat arkliu, kaip yoshis per du?!
4.wtf?
5. ir kas yr juokinga, kad dvivamzde (yoshio) sistema netur afigenai afigeno pranashumo prie aukshu apsuku, kur ypach pralaidumas grotu?
6.wtf? (cia klausimas jums, kolegos)
50.. kas tas 50?
nuo krutines tiek stumi :?:
:mrgreen:
nuo krutines tiek stumi :?:
:mrgreen:
Last edited by didzhej on 05 Oct 2006, 10:04, edited 1 time in total.
—
didzhej
didzhej
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nu mes su storms ir keukestu tai daugmaz kas dvi savaites pakuojam. naudojam santechnines pakulas arba vaikiskas sauskelnes, priklausomai koki garsa norima isgauti. kaukestas dar visada pakuoja verzlemis M6, delto jo 954 turi specifini zlegesy. arba gal ten jau galva prie pabaigos, nzn.
How do you get fast lap times? With ease.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
galva ten, voztuvai per stumoklius kala.w919 wrote:nu mes su storms ir keukestu tai daugmaz kas dvi savaites pakuojam. naudojam santechnines pakulas arba vaikiskas sauskelnes, priklausomai koki garsa norima isgauti. kaukestas dar visada pakuoja verzlemis M6, delto jo 954 turi specifini zlegesy. arba gal ten jau galva prie pabaigos, nzn.
o del pakatvimo tai tingiu parasyti, bet yra normali aptarnavimo procedura. bo kazkur maciau, priklausomai nuo gamintojo ar ne kas 15kkm pasitikrint, ar liko dar kas.
mikronas gamina refill packusmindaugasa wrote:galva ten, voztuvai per stumoklius kala.w919 wrote:nu mes su storms ir keukestu tai daugmaz kas dvi savaites pakuojam. naudojam santechnines pakulas arba vaikiskas sauskelnes, priklausomai koki garsa norima isgauti. kaukestas dar visada pakuoja verzlemis M6, delto jo 954 turi specifini zlegesy. arba gal ten jau galva prie pabaigos, nzn.
o del pakatvimo tai tingiu parasyti, bet yra normali aptarnavimo procedura. bo kazkur maciau, priklausomai nuo gamintojo ar ne kas 15kkm pasitikrint, ar liko dar kas.
pas vjraking pirk
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: