Technine apziura
Technine apziura
klausimas frakcijos gudruoliams:
yra bergas. reikia jam apziuros. o bet taciau, pas berga nera numatyti posukiai. nera nei pravodkes nei nieko. ir tai yraodo manualas.
is to issirutulioja klausimas: ar techninej apziuroj pasius mane is karto ar ne?
skambinau i tuvlita - sako vaziuok su visais popieriais ir spresim vietoj. kazkodel tas spresim vietoj truputi smyrda...
(posukiai yra pajamti is rashydo, juos uzdet imanoma, bet tingisi)
yra bergas. reikia jam apziuros. o bet taciau, pas berga nera numatyti posukiai. nera nei pravodkes nei nieko. ir tai yraodo manualas.
is to issirutulioja klausimas: ar techninej apziuroj pasius mane is karto ar ne?
skambinau i tuvlita - sako vaziuok su visais popieriais ir spresim vietoj. kazkodel tas spresim vietoj truputi smyrda...
(posukiai yra pajamti is rashydo, juos uzdet imanoma, bet tingisi)
BMW atstovybeje juokas per asaras.Rashyd wrote:Priklauso nuo apziuristo PMS'o lygio.
Ar manualas yra dokumentas, tai nzn...
Lietuvoje turi but geltoni posukiai gale. Ir taskas.
*by the books
Originale sukurta masina su raudonais:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lver_h.jpg
bet atejusias masinas is usa norint sertifikuot, reikia sudet geltonus.
taigi, dilema - kur gaut, jei net originale nera!!!
Taigi, joks dokumentas Lietuvos regitrai neIrodymas!!!
—
didzhej
didzhej
Man pasakė teip.
-Pasūkiai, ilgos-trumpos šviesos, stopas, gabaritas, nr.apšvietimas, veidrodėliai+ visi pavardinti daiktai su E žymėjimais + kažkokiais skaičiais. Šviesos turi spindulį kreipti reikiamu kampu.
Ir žinoma du veidrodėliai.
Spaudi stadžius - stopas turi degti, nekitaip.
Sakau:
-konstrukcijoj nenumatyta.
- Tai važinėk tik miškuose, nusivežęs su priekaba.
Bet žinoma priklauso kokį inspektorių tau Dievas atsiūs.
-Pasūkiai, ilgos-trumpos šviesos, stopas, gabaritas, nr.apšvietimas, veidrodėliai+ visi pavardinti daiktai su E žymėjimais + kažkokiais skaičiais. Šviesos turi spindulį kreipti reikiamu kampu.
Ir žinoma du veidrodėliai.
Spaudi stadžius - stopas turi degti, nekitaip.
Sakau:
-konstrukcijoj nenumatyta.
- Tai važinėk tik miškuose, nusivežęs su priekaba.
Bet žinoma priklauso kokį inspektorių tau Dievas atsiūs.
Nereik gaidžių pirkt?didzhej wrote:BMW atstovybeje juokas per asaras.Rashyd wrote:Priklauso nuo apziuristo PMS'o lygio.
Ar manualas yra dokumentas, tai nzn...
Lietuvoje turi but geltoni posukiai gale. Ir taskas.
*by the books
Originale sukurta masina su raudonais:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... lver_h.jpg
bet atejusias masinas is usa norint sertifikuot, reikia sudet geltonus.
taigi, dilema - kur gaut, jei net originale nera!!!
Taigi, joks dokumentas Lietuvos regitrai neIrodymas!!!
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
o tai ne pats jis ten maigo?
Last edited by didzhej on 26 Mar 2009, 15:20, edited 1 time in total.
—
didzhej
didzhej