ai, skaitau tersiam garbinga tema visokiais tuvlitais ir centimetrais.
nesolidu
edit: radau. istrauka is tuvlitos dokumentacijos "... minimalus leidziamas atstumas tarp motociklo ar kitos dvirates TP posukio sviesu turi buti ne mazesnis uz vairuotojo, to kur nepatogu sakyti, ilgi..."
mindaugasa vol.2 wrote:votaitau!
niekad apie toki neesu girdejes.
o koks jis yra?
cm?
ar kitaip apibreziamas?
teorijoja škias tokia:
b) galiniai posūkių rodikliai :
atstumas tarp rodiklių vidinių kraštų turi būti didesnis kaip 180 mm . Atstumas tarp
vertikalios plokštumos, liečiančios motociklo galą, ir rodiklių neturi viršyti 300 mm;
b) galiniai posûkiø rodikliai :
atstumas tarp rodikliø vidiniø kraðtø turi bûti didesnis kaip 180 mm . Atstumas tarp
vertikalios plokðtumos, lieèianèios motociklo galà, ir rodikliø neturi virðyti 300 mm;
ciprasome, galima noroda i sita dokumenta? gugle pasiunta tokia nesamone parasius …
tai gerai, o kaip tada su integruotais posukiais/stopais, kur pardalioja i kaire ir desine. ir dar "E" gepruft
?
moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.
nereiketu tersti HTK tokiais niekais.
mindaugasa vol.2 wrote:moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.
mindaugasa vol.2 wrote:moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.