gumu revju

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

gumu revju

Post by _heyy »

kur gerbiami makenai skaito internete apie piktuciu padangu apzvalgas?

frakcijos naujienose neradau, o daugiau nezinau kur ieskot :^o
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

ruosiesi sezonui prasidejus rekomendacine komercija uzsiimt?
bet juk sunku visiems itikti, nes kiekvienas pats sau labiausiai specas - ka nepastebejai?

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

didzejus teisingai pastebejo- individualistu krastas. imi pagrindinius gumu gamintojus ir imi ju produktus skirtus haneriui.
visi geri, bet taciau makenai renkasi avon ir continental :D:D
gonkem latviai zada spec.padangas uzsakinet pagal trasa (pagal posukiu kieki -atitinkamas misinys sonuose) skaitau tureciau suzibet :D:D
race your life
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

noriu tiesiog pasisviest, atai apie teisingas padangas zinau si bei ta, o vat apie makenines nieko, del to idomu :P
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

kita vertus reiktu terminu zodynelyje tiksliau apibrezti makeno tipaza, nuo to priklauso apie kokias padangas eina kalba. :)
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

visu kotiruojamu gamintoju padangos siandiena yra apupenos ir virsija vid. raiderio galimybes.
o jei raideris pjauna gryba, tai nepades ir motogp slikai
geriausios padangos, imho,- kurias ipirkt gali
storms pasakys, kad geriausi yr metzeleriai, o as sakysiu, kad geriausi bridgestoneai, o y myli dunlopus
:albino:
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

padarau bridgestone batlax 002 revju:
nu ir nx tu batlaxu shoniniu sieneliu kietuma. matyt siekia 8 pagal richterio skale ir prilygsta cibirkos dunlop slicku kietumui, kuriuos sumontuot reikia min. 3 vyru.
tigi kitaiskas padangu montavimo grebestas neishlaike ir pasidalino pusiau.
liudesys

antra vertus, didelem apkrovom (tipa, sportui) skirtu moto padangu sienos turb but standzios, tipa kad uzguldzius nesideformuotu

bet nu na.. kas jas tokias deformuot galetu??

editinu: sian dar idomumo delei paguldziau galine padanga ir uzlipau ant jos. tai kai abiem kojom, pilnu svoriu stoji, tai tada kazkiek susiplojo. bet nelabai skubiai.
klausimas: tai kaip montuoti tokia? su salyga, kad padangos krasta reikia nuspausti iki ratlankio vidurio.
?
Last edited by mindaugasa vol.2 on 02 Apr 2009, 22:32, edited 1 time in total.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:visu kotiruojamu gamintoju padangos siandiena yra apupenos ir virsija vid. raiderio galimybes.
o jei raideris pjauna gryba, tai nepades ir motogp slikai
geriausios padangos, imho,- kurias ipirkt gali
storms pasakys, kad geriausi yr metzeleriai, o as sakysiu, kad geriausi bridgestoneai, o y myli dunlopus
:albino:

Nia, nebemyliu! Nu anksciau biski mylejau bet siaip as uz michelinus.


Tai va.
Image
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Mièelin pilot road 2 :supz: - graziauses rashtas, gerai rieda
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

niekaip negaliu sutikti su vee rashtu. rashtas - conti attack'u
cross cojones PC
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

mindaugasa vol.2 wrote:niekaip negaliu sutikti su vee rashtu. rashtas - conti attack'u
Not bad not bad, haners most wanted

Edit: bet tik ContiRace, visa kita - lauzishka
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

kas cia bl*d per manekenu mada rinktis padangas pagal rasto grozi? jau matau kaip :paraolimpas: jema inovatoriskus slikus skleidziancius zydra duma, o juzefas ruzava (aha! galvojot zalia jems ane?).
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

duma skelidzia bilenkokia padanga, kai storms startuoja prakasais. jis toks storas, kad karve ne neishgali pasikelt ant vienkes!
cross cojones PC
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

Post by Shtrych »

geriausia guma yra stipriai smaugiančių estų padovanotas atidrožtas ir įpjautas slikas - ir dūmas teisingas - reisinginis- kyla ir trakšynas užtenkamas :)
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

aha!
kaip tik panasu sliku komplektuka turiu padovanota Skaidriaus
kazkodel tik dabar isradau, kad priekini slika galiu ant SM uzmaut...
Post Reply