Rashyd wrote:Stormsai neissipisinek ir neeik pries valstybe. Kol krovei puslapius is manualo, galejai puse pravodkes sulituot...
zinojau zinojau
jungiklis tik seniuosedar guli.
beje vakar padariau pravodke is vienos spalvos laidu. su salyga, kad testerio neturejau, tai skaitau kad skaitau
ryt per inventorizacija reiks pajamt skirtingu laiduku
taigi bergas legal
is 2karto
1 kart prisikabino del desinio veidrodzio (turejau ji kuprinej), klibancios lempos ir del to, kad ORIGINALUS Husaberg zibintas neturi raudono atsvaisto savyje
trukumai pasalinti per 30 min
ura
Rashyd wrote:nagi nagi? skaitau slapcia kazkur legta su sumo ir sugadinta!
storms wrote:
Rashyd wrote:Stai kur tu buvai visa ta laika..
Placiau, posukiai? etc?
posukiu rekejio
bet dabar turim pilna uzmetama pravodke ant belenkurio bergo
tiesa, 2 is posukiu biski paluzo, bet suklijuosiu
ne legta su enduro, o bet taciau nulauzti prisukinejant juo su lagerintom kaproninem verzlem. isplyso metalo-gumos sujungims.
laime, kad zinau kur galima isigyt siu posukeliu...
_heyy wrote:shivis tau greit viska israsys, tik $ mokek
nelabai ten gilinausi ir skaiciau jo begalinius postus, bet anot SMA koncepcijios, ten ne tik babkiu, bet ir rimtu komisiju, draudimu ir tt reikes. bent jau jie taip teigia.