Susiduriau su tokia dilema. Garbieji smaugejai gal patars.
1. Nekrauna akumo (ne tai kad nekrauna bet ijungus sviesas gaunas kad nei krauna nei is akumo ima)
2. Pikti dedes pasake kad bus nusproges sitas daiktas http://89.249.82.230/Products/Details/l ... etales/313
3. Vienas gudrus dede papasakojo kad cia buna daznai pas Yamakes. Ir siulo Pritaikyt Gondos rele.
Klausimas ar Gondos rele (beje gaunasi ir pigiau) bus patikimesne uz yamakes? Nes kiek domejaus tai cia daznas gedimas.
P.S. Gal kas zino nuo kokio modelio dar man tiktu sitas reguliatorius? Ir kiek jis naujas kainuotu?
Krovimo rele
Krovimo rele
С голой бабой трудно спорить!!!
Re: Krovimo rele
1. Nekrauna akumo (ne tai kad nekrauna bet ijungus sviesas gaunas kad nei krauna nei is akumo ima)- tai matavai uzkurus ir ijungus sviesas krovima ar kaip?
2.-3. Vienas gudrus dede papasakojo kad cia buna daznai pas Yamakes. Ir siulo Pritaikyt Gondos rele. - pas hondas dar dazniau
- reikalas buna, kad uzsioksiduoja fiski tarp akumo ir reles, ko pasekoj rele perkaista ir nusprogsta. arba jungi tiesiai, arba priziuri moca reguliariai. (junk tiesiai
)
4. Gal kas zino nuo kokio modelio dar man tiktu sitas reguliatorius? Ir kiek jis naujas kainuotu? tiks nuo daugelio modeliu. skaitau bus gera ir deveta. nuo kokios kawos
2.-3. Vienas gudrus dede papasakojo kad cia buna daznai pas Yamakes. Ir siulo Pritaikyt Gondos rele. - pas hondas dar dazniau
4. Gal kas zino nuo kokio modelio dar man tiktu sitas reguliatorius? Ir kiek jis naujas kainuotu? tiks nuo daugelio modeliu. skaitau bus gera ir deveta. nuo kokios kawos
race your life