Pozymiai - starteris suka, kibirkstis yra, kura iki iki purkstuku paduoda.
Galvoju gal purkstukai neatsidaro??? kaip patikrint/atidaryt ?
Dar mintis - gal griuvimo daviklis uzkirto degima, bet manualas raso, kad griuvimo daviklis uzkerta elektra i kompa, o kompas - kuro padavima (bent man taip atrodo su mano anglu kalbos ziniom), taciau - sis daviklis uzgesinus varikli ir vel ijungus degima - atsistato i normalia padeti, o kadangi degimas buvo ijungtas/isjungtas jau n+1 kartu tai tas turetu atpulti.
Dar kazkur seniai girdejau kad reikia truputi pastuksenti per purkstuko korpusa kad atsokut/atidarytu. Kaip manot?
HELP HELP HEPL
SOS SOS SOS
P.S. parkes ne del sboru. uzkniso visi vazineja nervus gadina, taip ir norisi kokiu viniu ant asfalto paberti