Tai va negalutiniais ekspertizes duomenimis (siandien kazko kuro siurblio rele nenori veikt, nors vakar puikiai veike) mocas nesikure del to, kad budamas geros sirdies sumaniau palengvinti po suzeidimo pasveikusiam mocui pirmaji uzvedima....
Ir ka gi manote gerbiamieji???
O gi nieko kaip niekur nieko nusipirkau 2 plastikinius baciokus 98 benzo nors siaip visada naudoju 95 (nu bet gi pirmas kartas

) ir supyliau i baka. na o po to seke visas sitas marazmas su daugkartiniu moco kuro sistemos perrinkimu.
Bet jau buvo kilusi abejone, kuri nedave ramiai miegot. Taigi vakar pries sulaukiant biciulio raukiancio elektroj daug daugiau nei as, sumaniau nuvaryti i kolonke ir nusipirkti dar bacioka 95 siaip del viso pikto.
Na ir ka gi truputi pasibovijus su visokiu "Cold start" preparatu purskimu i oro padavimo angas nusprendem nuimti baka (man tai buvo jau koks 54 kartas). Ir stebuklingai nuiminejant kuro padavimo slanga biciu lis apsipyle benzu (jei ji taip galima pavadint). Ir jam kilo itarimas. Taigi jis budamas zymiai labiau patyres tiesiog pauoste ir palaize delne likusi kura. po to liepe ir man palaizyt.
Blia grinas vanduo
benzo tik tolimas prieskonis is bedos net ir gerti galima butu. ti vat istojrija tokia; benzas kadangi lengvesnis - virsuj, o h2o apacioj deja suzinojome jog Triumph nera zalias mocas ir ant vandens net nesikuria
Beje tai su manimi nevykusiai pajuokavusiai kolonkei pirmadieni rasysiu meiles laiska su pageidavimais.
Laukite tesinio....