ratlankiai?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

ratlankiai?

Post by mindaugasa »

laba diena,
gaunam daug laishku, klausytojai klausia apie ratlankius.
vienzo, butu neblogay turetu du komplektus. greitam pasikeitimui ir pan.

1.dabar pvz. 1000rr'o yra tokie patys kaip 600rr'o? o gal tokie pat, kaip ir 954?
2.ar jie yra geri (nesunkus ir pan.)? ar yra zinomas ratlankiu svoris?
3.kokios kainos ebejuje mazdaug?

kazkodel motobloko ratlankiai arkly kainuoja. reiktu kada pamatuoti gerb. stormso karves, mazu eitu pritaikyti (siaip tai sitas klausimas yra dazniausiai kartojamas motobloku forume. ten raso, kad lyg su spacer'iukais) galima.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Afigiet galima.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:Afigiet galima.
nuo kainu? galima!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nuo tiuningo :mrgreen:

mindaugasasasai a nafig tau lengvesni ratlankiai? kuo daugiau svorio tuo stabiliau stovi prie greicio....tu pagalvok apie tai! :)


Reik uzmesti svareliu pora simtu!
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

o nafig man tas svoris-stabilumas motoblokui? :) jis ten ir taip per daug stabilus. deka svorio. :)

beje, speju, kad motobloko ratlankiai yra lengvesni negu rr'o. as cia ne lengvumo ieshkau (lengvumo kaina prasideda nuo 1100svaru).
mane domintu tiesiog pakaitiniai ratai.
nr1 set'as pvz su treku skirta guma (greit dyla, daznai keiciam, slikai ar siaip atbulai uzdeta)
nr2 set'as kasdienos matalinimui. normalios, galimai naujos padangos, kurias gaila drozti treke.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Vistiek anksciau ar veliau atidarysi servisiuka pas save...as jau matau. Galima bus prilekt, ratus pasikeist, chipa pasireguliuot, ant dyno stenduko prasukti eilini karta isitikinti "ar viskas normaliai suvarikliu" ir taip toliau panasiai :D
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mindaugasa wrote: nr1 set'as pvz su treku skirta guma (greit dyla, daznai keiciam, slikai ar siaip atbulai uzdeta)
nr2 set'as kasdienos matalinimui. normalios, galimai naujos padangos, kurias gaila drozti treke.
Skaitau rimta kalba pradeta.. reikia tik igyvendinti!

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tai mintis sena kaip pasaulis. tiesiog ratlankiai, kokie jie bebutu, visuomet buvo nepigus malonumas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

kalba sena kaip gyvenimas , norai irgi
ratlankiu setas apie 700 evro kastuoja
(su stabdziu diskais ir tt)
o del svorio, tai net neabejoju, kad 1krr ratai lengvesni uz motobloko. beje, 954 ir 1k rr ratlankiai bent jau dizainu skiriasi
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:kalba sena kaip gyvenimas , norai irgi
ratlankiu setas apie 700 evro kastuoja
(su stabdziu diskais ir tt)
o del svorio, tai net neabejoju, kad 1krr ratai lengvesni uz motobloko. beje, 954 ir 1k rr ratlankiai bent jau dizainu skiriasi
plia! kodel neabejoji?
kada galima butu nuo gerb. nuimti miera?
ebejuje yra ratlankiu?
gal pavogt?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

labadiena,
tai va suzinokime, kad galinis 954 ir 100 (berods ir 929) ratas yra direct swap su rc51.
o priekiniam reikes kitu guoliu (asies diametras skirias ) ir speiseriuku.


beje ieskant infos radau, kad sp1 ir sp2 ratai, nors yra tarpusavyje keiciami, taciau nera identishki: sp2 ratai (abu?) yra 0.5mm siauresni. kai saka greicio neitakoja, o lengvesni! :)

tuo tarpu, kai skaiciau apie 954, radau:
Even the FireBlade's wheels have been modified for lighter weight, with more compact hubs combining with new holes in both the hubs and the narrower hollow-section spokes to trim off nearly 300 additional grams of unsprung weight. These wheel modifications also serve to introduce a slight amount of lateral spring that exerts a more reassuring feeling resilience and grip on the 'Blade's handling in the corners.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

pridedu i technine bibliotekele:
FRONT WHEELS NO DISCS
Blackstone carbon fiber 4.85 lbs
Dymag carbon fiber 5.6 lbs
Dymag mag center carbon rim 7.8lbs
Hi Point forged aluminum 8.2lbs (unofficial weight)
Marchesini cast mag 7.7 lbs
Marchesini forged aluminum 8 lbs
Marchesini forged mag 7 lbs
Marvic Penta II 7.5 lbs
PVM cast mag 9 lbs
PVM forged aluminum 10 lbs
PVM forged mag 7 lbs
PVM Colorline 5 spoke two piece 14 lbs
OZ forged aluminum 7.75 lbs
Stock RC51 10.5 lbs

REAR WHEEL WITH DISC AND CUSH DRIVE
Blackstone ?
Dymag carbon fiber 13 lbs
Dymag mag center carbon rim 12.8 lbs
Hi Point forged aluminum 16.3 lbs (unofficial weight)
Marchesini cast mag 12.7 lbs
Marchesini forged aluminum 16 lbs
Marchesini forged mag 13 lbs
Marvic Penta II 13.6 lbs
PVM cast mag 14.25 lbs
PVM forged aluminum 17.75 lbs
PVM forged mag 12 lbs
PVM Colorline 5 spoke two piece 6.25" 25.5 lbs
OZ forged aluminum 16.5 lbs
Stock RC51 19 lbs
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

kazkodel tai dar galime pasiskaityti apie ratlankiu testa-palyginima, bei (kas visai idomu) ju gamybos technologija ir naudojamas medziagas, aciu.
http://www.sportrider.com/features/146_ ... index.html
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

taj jai noresi primieruot - i konspiracinius garazus teks atlekt
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

ebejaus stebejimas: visokiem rr-am po 700eur aina jau krutesni ratlankiai. gamykliniai neparsiduoda uz 700eur. fee, piguva!
Post Reply