sito labiausiai nesitikejo drakonas, bet kaip suprato, kad tai buvo tiesa -tavimi tiesiog zavejosi (arba pyko - nzn tiksliai kaip issifruot)
Stoju i kampeli kartu su likusiais, geriu kefyra, nors nelabai ir reikia.
kaip malonu.
balivininku moto gretos greteja ne dienom, o valandom. ypac valandom po savaitgalio.
rysium su masine blaivybe reiks pradeti publikuoti avizinio kisieliaus receptus ir kita antialkoholini pavelda
didzhej wrote:oi girdejau koks jis geras abiems galams, tik nebandziau - pirmininkas i rusciu baikeriu suvaziavima "r/outas balsiuose 2009" ver.2 - neatvyko!
nugi sakau, kad tuo metu buvau iveikes 2x0.33 nuodu. negalejau toks pasirodyti
mums tu visoks geras!
p.s. gerai ka nebuvai, nes rustumas per krastus liejosi. ne kai kas, net mokesi rustu veida daryt! vairuojant.. zinok gaudavosi (matyt arvio su yvl itaka). iliustruonu, rustumas duotoje g-veje per krastus liejosi, net fotkinau pries saule- tycia!:
zinote, gerb?
sitie istojima-isstojimai man visus reitingus gadina.
vadinasi taip:
-istojimas i garbinga motoblaivininku sambruzdi 5lt
-ishstojimas 25lt.
panasu, kad uz surinktas lesas bus suburta motoblaivininku ziedo komanda, jai supirkta iranga ir garantuotas pilnas gonsciku islaikymas visa sezona.
aciu.
abonentinis: dienai, menesiui, metams ... whateverUwont! tokius siulau ivest! kaip suprantat, paskutinis yra neapsisprendusiems ir beje, jis pagal zodziu sandaros vientisuma kazkuom panasus i notommorowracing - gal ir konceptas tas pats islikti turetu!?