Kacergines trasa MotoGP zaidime

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Kacergines trasa MotoGP zaidime

Post by motobiker »

kadangi automobilistai turi Kacergines trasa virtualioje erdveje,tai gal sakau yra tokiu specu,kurie galetu perkelti sita trasa ir i motoGp zaidima :roll: ?

Kacergines trasos failus rfactory platformai turiu , motogp2 iseitinius kodus jau irgi pasidariau.Beliko tik,kad atsirastu savanoris ,kuris su kazkokia programa padarytu trasa motoGP zaidimui :rock:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

:) nenu jo.. rimtai varot!

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Siaip teoriskai galima. Praktiskai - biski per maza "rinka".

Bet su laiku gal...you never know :roll:
Image
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

skaitau krizinis variantas :)
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Username wrote:Siaip teoriskai galima. Praktiskai - biski per maza "rinka".

Bet su laiku gal...you never know :roll:
teoriskai ir taip aisku,kad galima :) cia reiktu zmogaus,kuris krizes metu turi per daug laiko ir tuom uziimtu :)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

motobiker wrote:
Username wrote:Siaip teoriskai galima. Praktiskai - biski per maza "rinka".

Bet su laiku gal...you never know :roll:
teoriskai ir taip aisku,kad galima :) cia reiktu zmogaus,kuris krizes metu turi per daug laiko ir tuom uziimtu :)
Is kai kuriu platformu perkelti trasos negalima/neimanoma. Tai ta teorija nevisada veikia.
Image
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Username wrote:
Is kai kuriu platformu perkelti trasos negalima/neimanoma. Tai ta teorija nevisada veikia.
pagal turimas grafines bylas sprendziu,kad siuo atveju galima :albino:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Taip, siuo atveju (kaip jau rasiau) tai turetu buti galima bet vistiek reikia darbo.Ir gal net nemazai.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

heh, kaunoj dienoj (http://kauno.diena.lt/naujienos/transpo ... las-240647) palojo and draugo jako ir nesaugios kacergines trasos.
draugas pladas prisipazysta, kad jam patinka kristi 2kartus per varzybas, bet jis nesijaucia saugus kristi kacergoj
dar rasosi unikalios sodybos kacergos ziede gyventojai. as tai siulyciau ta troba itraukti kulturos pavelda. turbut pasauly ner antros tokios?
ir t.t.
infa is bites.lt
cross cojones PC
Post Reply