Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Ismetimo sistemos triuksmo lygis

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,
dabar pasiziurejau interneta, poznanej pvz. track days'uose riboja max garsa iki 98dB. daugumoje kitu trasu taip pat ivairus limitai (daugiau 103dB leidziamam berods nemaciau aplamai, kur yra ribojimas)
tai dabar A
kur pasimatuot, ar tas triukshmamatis nebrungus ir reikia savo turet
dabar B
tai ivairaus garsumo idetines detales reikes gamintis ir pagal trasa det, ir pagal duda map'us kaitaliot?
na del map'u gal ir persudziau
atsiprasau
komentarai?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

O ideti i duda is galo toki db killeri ir po pamatavimo ji isimti?

ar matuoja bevaziuojant ir besmaugiant?
Image
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

enduro cempionate, tai traseleje belekur gali buti teiseijas su db matuokliuku ir fiksuoja pravaziuojanciuju duomenis :)
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

jep. parasyta (poznanej), kad matuoja isvaziuojant i trasa. visi dabar gudrus :)
idomu butu pasimatuoti.
motoblokas sp2 du su jardine skarbonke shauke ar tik ne 107dB
no track days for motoblokas =;
cross cojones PC
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Poznanëj per gonTkes leistina riba 107 dB.
Pas mane buvo 104 dB.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

aha, sumazino iki 103! tik ss ir sb paliko 107.
tema kaip tik laiku. kur galima renovuoti glusaka uzpildancia medziaga/special vata? gal kam teko susidurt, tiuningavot gal ka ar atstatinejot?aciu
race your life
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Tikedamasis pasimatuoti uzsiteiravau sito reikalo gontkiu organizatoriu Parnu trasoj, tai tie tik smagiai pasijuoke, mazdaug "zacem tebe adres, da ty tak prichodi". Kita vertus, teirautasi buvo konkreciai del parolimpines C klases. Rimtiem vyram is kitu klasiu turbut galioja grieztesni reikalavimai. O be to, skaitau cia turetu buti kiekvieno vyro interesas, nes nu koks tu vyras, jei su niekuo nepasimatuoji?!!

Dar galiu pasakyti, kad turiu DB kilerius savo italiskam traktoriui - beviltiskai nenaudingas daigtas, nes TA su tokiu garsu vistiek nepraeiciau. Kita vertus numusti triuksminguma nuo 107dB iki 103dB su tokiu velnio ismislu gal ir pavyktu.

:albino:
...Forlanas...
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

sai wrote:aha, sumazino iki 103! tik ss ir sb paliko 107.
tema kaip tik laiku. kur galima renovuoti glusaka uzpildancia medziaga/special vata? gal kam teko susidurt, tiuningavot gal ka ar atstatinejot?aciu
gi keiciasi ten ta vata. yra ivairiu rusiu tos vatos- paprastu, reicinginiu ir ttt. tik kad as sudejes nauja i savo pirda, kazkokiu pakitimu nepastebejau.
Last edited by _heyy on 10 Jun 2009, 01:26, edited 1 time in total.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

esu renovaves viena kart. yoshi turejau suplota. kas gerai, kad youshis pirma apvynioja plona plienine viela ta perforuota vamzdi (ta prasme, labai tankiai primatalina), o tik paskum ta akmens vata kemsha.
jardine gi, - vien vata ir todel pagreitintai isdega.
na garsas siek tiek pakeite tembra, tik prikimshus. tuscias glushas turi toki skarbonkini skambejima.
louis.de yra remonkiniu medziagu komplektai, gal kuris motokioskelis atveztu is savu tiekeju.

anyway, reiketu pasimatuoti ne pinpalus, kad zinot kiek rekia. prisiminiau, kad triuksmo lygi matuoja net kai kurie chytresni elektroniniai testeriai, bet tikslumas keltu abejoniu.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Beje, jeigu variklis daznai "saudo" tai ta vata isdega daug greiciau negu kai to saudymo nera. Tam kad saudymo nebutu, reikia uzspausti viena tokia oro slangute.

:confused5: :dontknow: :idea1:
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

dar greiciau isdegs @po pilvu@ sumontuoti ishmetimai: trumpa sistema, speju kad temperatura slayginai aukstesne bakelyje. :^o
cross cojones PC
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Pamaniau, kad uz simboline Olaus bontka norintiems pasimatuoti metrologiskai patikrintu daigtu butu galima bandyti kreiptis i Tuvlita. Jie juk matuoja? Ar kaip?
...Forlanas...
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mindaugasa vol.2 wrote:gal kuris motokioskelis atveztu is savu tiekeju.

mieli kioskininkai, gal galetumete parupinti ismetimo bakeli uzpildancios vatos. mielai paimciau. aciu
race your life
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

O gal bandykit kreiptis į L. metrologijos tarnybą.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

blogeja situacija su triuksmo lygiu. zr. is kito forumo istorija
' Originally Posted by mattodo View Post
Help! I went to Castle Combe for a track day today only to find that my new 2009 blade failed noise levels on scrutinizing. It registered 109db where the track has a limit of 105db.

They are red hot on noise and will turn you away if you are 1db over. Cost me an overnight and a 240 mile round trip and NO TRACK DAY!

Is there any way to reduce the noise from a stock 2009 blade? Measurements are taken at 9750rpm which is long after the exhaust valve has opened. Getting an aftermarket exhaust seems to make matters worse.

Any suggestions?
They listed the 2008 CBR1000 as one of the models that would not pass with the stock exhaust, so you should've figured your 2009 model wouldn't pass either. It's too bad you had to find out after the fact...'

tada zr. castle combo (viena is greiciausiu trasu uk, prilygsta NW200 gonkem) saite ka raso:
'MPORTANT INFORMATION REGARDING SOUND TESTING

Manufacturers are now launching bikes with shorter Moto GP style exhausts.

Whilst they look great, the smaller silencer means that some of these new bikes are over our noise limits. We do appreciate the frustration of buying a brand new road legal bike only to discover that it is too loud to ride at Castle Combe.

In our experience the following machines may not pass our strict limits:-

Suzuki GSXR600
Suzuki GSXR600 K6
GSXR 750 K6 & K7
GSXR1000 K6 – 2006 model with standard exhaust
Yamaha R6 – 2006 model
Yamaha R1 – 2009 model
Honda CBR1000R – 2008 model



Allowing just one machine on to the circuit over our noise limits could jeopardize the day to all our track users - hence the rigid policing of the regulations forced upon us by the local authorities.'
cross cojones PC
Post Reply