be to nuotraukoje tai nesimato, kad ten labai liecia plastikus.
isidek xenona ir nekais
Buvo tokia mintis, bet kai prie garažo užgesinau variklį, išgirdau ramintantį ventiPliatoriaus gaudimąsai wrote: prachekink, gali but ventiliatorius isimtas
Panasu i kuro misinio (Power Commanderio reguliavimo) problema. Bet gali buti ir zvakes, voztuvų tarpeliai, arba ismetimo voztuvas (prie Lukoilo vadinasi "egzupas"). Skaitau internetu vistiek nepataisysi, varyk pas meistra.efk0nas wrote:Pastebėjau tokį "fyčersą", kad, TOLYGIAI važiuojant žemom apsukom (<5krpm nesvarbu kuria pavara), po tam tikro laiko atsiranda savotiškas "burbuliavimas", lyg nedirbtų vienas cilindras or smth. Jei bent truputį atleidi gazą ir vėl atsuki, susitvarko žaibiškai. Jei sukteli prieš tai neatleidęs, kartais iš karto "pramuša", kartais po poros sekundžių gaunasi toks nefigovas trūktelėjimas. Em.. Wtf? Kur ieškot sliekų?