Kacergine 2009.08.29-30

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

xkuza wrote:cituotojaible. 1sakinukas ir 10 lapu citatu.
komentatoriau ble, as piramide statau, nemaisyk :evil:
Image
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600
nuo jusu bajeriu man nestovi
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

speeder wrote:gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600
na, zinok, litras yra realiai sunkesnis. ir posukiuose tai tikrai jauciasi. bent kaip is storms buvau pasiemes pasibandymui karve tai net nustebau, akd ant tiek didesnis/sunkesnis
atmaskis
50cc tarp koju
Posts: 98
Joined: 03 Mar 2009, 14:05
Location: Vno

Post by atmaskis »

jara wrote:
speeder wrote:gerai o tai kodel lopas su 600 turetu greiciau vaziuoti posukyje, jeigu jam is principo yra baisu greit vaziuot, skaitau jis taip pat letai vaziuos ar su litru ar su 600
na, zinok, litras yra realiai sunkesnis. ir posukiuose tai tikrai jauciasi. bent kaip is storms buvau pasiemes pasibandymui karve tai net nustebau, akd ant tiek didesnis/sunkesnis
Nes tu lygini karve su savo 600 "vankia vstankia". Po taviskio man net ir sava 636 kawa kaip karve atrodo.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ar visi jau pasisaket? kas dar turit, jusu manymu, kitokiu variantu, issipasakot? :D w kokia baika cia uzmanei is zemisku reikalu juoktis ir totalizatoriu daryt?!
race your life
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

po bratkio cbr600rr 2003 metu, man ir K5 600 gikseris kaip karve atrodo, skaitau kacergoj vien vaziavimas su rr atimtu pora sekundziu :D
nuo jusu bajeriu man nestovi
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

RR atim, gixers duod !!! Suskis - opiumas laudziai!
...Forlanas...
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

sai wrote:ar visi jau pasisaket? kas dar turit, jusu manymu, kitokiu variantu, issipasakot? :D w kokia baika cia uzmanei is zemisku reikalu juoktis ir totalizatoriu daryt?!
a ko tu griauni tokia smagia tema. man realiai idomu kaip yra, shootoutas butu jega. :)
davai jamam data kada neuzilgo ir varom. privalomas dalyvavimas visu pasisakiusiu temoj.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

jei sutvarkys mano stabdziu diskus, as butinai vaziuosiu!!!
ir siaip dar su mielu noru prasilekciau kacergoj, nes kazkodel turiu jausma, akd galiu greiciau vaziuot kacergoj nei 1.24 :)
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Jei jau rimtai, shootautui galesiu paskolinti savaji laptaimeri - skaiciai nemeluoja.
...Forlanas...
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

next week?
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Imkime atskaitos taðkà Kaèerginëje: 1000cc best 1:10, 600 cc best 1:14.
Klausimas:
kodël 1000cc link geriausio laiko artëja kur kas lëèiau nei 600cc prie savo?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

bet kas yra tos 4sec/lap, kai visi zino, tik garsiai nekalba apie padidejusia pasaulio vandenynu temperatura!?
nepaslaptis, tik niekas nekalba, kad laukiame su tuomi susijusiu galingu oro masiu susidurimu, liaudyje vadinamu viesulais ir tornadais.
cross cojones PC
User avatar
speeder
50cc tarp koju
Posts: 95
Joined: 20 May 2008, 18:53
Location: Kaunas

Post by speeder »

zole aisku gerai :rock:
nuo jusu bajeriu man nestovi
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

Vito wrote:Imkime atskaitos taðkà Kaèerginëje: 1000cc best 1:10
Skaitau atvirksciai. imkit atskaitos taska 1.45 ir sodinkit pradedantiji- mr.l, captain slow ir panasius. jara nesiskaito, norit sodint zmogu, kuris gonkej smaugia su savo baiku, ir pamatuot. :) labai ariginalu. tai imkit tada visus i testa: w, mindaugasa, mane, plada, kebaba, nepykita, stormsa, etc :D:D:D
edit: kas isskirs baikus? :D
race your life
Post Reply