mindaugasa vol.2 wrote:xkuza, tai imsi plastikus ar tai is ceku, ar tai is statu? aka group buy'jus
Kada uzpirkimas? ziemai neisaldysiu pinigu plastikuose, katrie tik balandi (geriausiu atveju) gales tarnaut.
Kaina? kiek tie skidmarxai kainuos?
Pakolkas buvau nuziurejes komplekta su purvasaugiais, bako coveriu, 2 daliu snapu, ilga, vienos dalies uodega iki bako, pauodegiu.
ir kainuoja iki 400 euru. germa-racing.de
BET, po dolcemotoro gonkiu Vitas buvo minejes, kad jam plastikai (snapas, belly, uodega trumpa) atsiejo 850 kazka pinigu. Debesys laiko apsigalvot ko ir kaip noriu, dar ir jums paraginciau pagalvot ko jums reik. Pagal kalba jo tai supratau, kad jam puikiai ant k5 suejo (nei vieno keiksmazodzio). Sake, kad britiski (maz noname?).