Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 10:12
Yvl wrote: buriam realiai is kavos tirsciu. grysh su 95" geriausiu atveju ir be jokiu dekompresoriu
Na nevisai is kavos tirsciu...
Jei yra SE galvos ten yra dideli voztuvai, dideli voztuvai komplektuojami aukstesniu sukiu varikliams su ilgesnio voztuvo atidarymo velenais.
Ilgesnis voztuvu atidarymas komplektuojamas su didesniu sispaudimo laipsniu. Zodziu jei ir 95" tada turetu but 10,5:1 CR.
O cia jau be dekompresoriu standartinis starteris vos prasuka ir po poros menesiu keiti starteriui bendeksa.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 10:15
ezhiukas wrote: as irgi skaitau kad greiciausia bus 95" su kokiais se-203 velenais ar kazkuo analogisku is andrews/crane/s&s produkcijos.
95" SE 203 ir SE galvos visiskai nederantis komplektas
Na bet kvailas amerikonas manau galetu kazka tokio suburt
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 14 Sep 2009, 10:22
bet pripazink, pilna tu kvailu amerikonu
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 14 Sep 2009, 10:36
Skaitau tik sugrizus, pirmu reikalu lupsim lauk varikli ir ziuresim, kas sudeta.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 14 Sep 2009, 10:38
ezhiukas wrote: bet pripazink, pilna tu kvailu amerikonu
Turbut kad taip
akivaizdus pavizdys Navarovas
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 10:38
bet reiks gerai garaza uzdaryt pries lupant - kad voveres neissilakstytu...
Peace ДА!
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 14 Sep 2009, 15:26
Kas ten ant bako užklijuota? Bubilius kibys?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 14 Sep 2009, 15:28
ant bako parasyta "Juden raus"
Peace ДА!
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 14 Sep 2009, 15:45
How does you do?
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 15 Sep 2009, 08:13
Bliad geras
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 21 Sep 2009, 14:34
skaiciau laikrašty, kad pernai harlio vardo kaina nukrito 42 porc. ble ble. kaip daba reiks gyventi? ka hanerio chebra pasakys?
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 21 Sep 2009, 14:36
tai koky as ce gaidy nupirkau?
Peace ДА!
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 21 Sep 2009, 14:40
Idomu kaip jie ismatavo vardo kaina
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 21 Sep 2009, 14:49
Username wrote: Idomu kaip jie ismatavo vardo kaina
skaiciai paimti is ten kažkokio statistinio leidinio, kuris sudarineja visokius topus. pirmoje vietoje cocacola, antroje ibm, trecioje ms ir t.t. brendo kaina isreiksta doleriais (kokakola eiles 68 milijardai usd)
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 21 Sep 2009, 14:57
Tai brendu topus ir ju vertinimus as zinau. (Beje sakyciau coca colos brendo verte irgi nukrito, nes buvo 100mlrd pries ~5 metus),
tik vat idomu kaip jie juos apskaiciuoja. O atsakymo konkretaus ir nera ..