SUPERMOTO 2009.10.03-04 d profu/megeju susibegimas Akstadvar

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

SUPERMOTO 2009.10.03-04 d profu/megeju susibegimas Akstadvar

Post by Dainius »

SUPERMOTO 2009.10.03-04 d profu/megeju susibegimas Akstadvario kartodrome


2009.10.03-04 d Sumo megeju susibegimas Akstadvario kartodrome su tikslu ne sportuoti ar treniruotis, o pabendrauti, susipazinti su tais, kuriu dar nezinome, isgirsti nauju ideju ir minciu ir gal net kai ko ismokti is musu profu... ;)

PROGRAMA:
1. Vilnius, nuo 13:00 iki 16:00 val, Sumo megeju bendras dalyvavimas "Lietuvos motociklininkų sezono uždaryme 2009"(http://www.biker.lt/index.php/component ... rticle/177):
- dalyvauja kas nori ir kas gali atvaziuoti i Vilniu;
- susirenkame nuo 12:00 iki 13:00 val Lukoil degalineje prie Pedagoginio ziedo;
- nuo 13:00 val organizuotai vaziuojame prie Siemens arenos;
- nuo 15:00 iki 16:00 val kartu su visa LT baikeriu kolona vaziuojame per Vilniaus miesta;
- nuo 16:00 val norintys vaziuoti i Aukstadvario kartodroma organizuotai pajuda i Aukstadvari...


2. Nuo 17:00 iki 19:00 val rezervuosime Aukstadvario kartodroma:
- dalyvauja kas nori ir kas gali vaziuoti i Aukstadvari pasivazineti kartodrome;
- nedalyvaujantys Vilniuje sezono uzdaryme atvaziuoja i Aukstadvari tiesiai i vieta;
- nuo 17:00 iki 19:00 vazinejame kartodromu, zavimes sportininkais :o ir juokiames is megeju, t.y. is saves... :lol:
- nuo 19:00 val norintys vaziuoti i pirti organizuotai pajuda i sodyba (iki jos ~2-3 km)...

3. Nuo 20:00 val iki ... pirtinames, bendraujame, aptarinejame, svajojame ir "uzmezgame glaudzius rysius" ;)
- dalyvauja kas nori ir kas gali buti iki 24:00, o kas nori su nakvyne, tas lieka iki....;
- nakvyne yra antrame aukste tos pacios pirties. Mes jau patikrinome ja po 1-o LSMA etapo... Ten viskas spartaniskai, bet ciki !... :D
- kas lieka nakvoti iki 10.04 d, atsigaves po sunkios "diskusiju nakties", bando organizuotai vaziuoti namo... Jei dar pamena kur gyvena :mrgreen:

Trumpai apie finansine sio renginio puse:
1. Planuojame tureti bent jau ~10 dalyviu (jau dabar gaunasi panasus skaicius!...). Todel gautusi tokios babakes:
- dalyvavimas "Lietuvos motociklininkų sezono uždaryme 2009" - 0 Lt
- dalyvavimas kartodrome Aukstadvaryje - 40 Lt
- dalyvavimas sodybos pirtyje, t.t. nakvine - 50 Lt
----------------------------------------------------------------- Viso: 90 Lt (ne tokie ir dideli pinigai karta per metus...)
2. Jei dalyviu skaicius bus dar didesnis, tai babkes uz kartodroma bus dar mazesnes :!: ...
3. Moketi uz kiekviena dali rengino reikes atskirai
4. Jei i kartodroma bus maziau nei 8 zmones, tada kartodromo galime visai atsisakyti ir is karto pereiti prie pirties...
5. I pirti viska uzpirksime Aukstadvaryje susimete babkes, kad nebutu "palaida bala" ir "anarchija"...

Dabar apie planuojamus dalyvius, t.y. apie jus kolegos... ;)
1. Kol kas nora dalyvauti pareiske:
- Shivis
- Baghira
- Justutiz (jei gales)
- G66
- P-H
- Wolasas
- Rusla
- Wladas (jei gales)
- Matt
- Edwardas
- Andzej (jei gales)
- Sergej
- Dainys (jei gales)
- Dainius
2. Taigi, jau dabar paisosi apie 9-14 zmoniu !... Tai jau daug 1 ir 2 renginio dalims...
3. O del 3-os dalies, tai ji bus vis tiek, kiek tu norinciu nebebutu, nes "jei taves nera ten, tai taves nera niekur !" :mrgreen:

Daugiau info:
http://www.supermoto.lt/forum/viewtopic ... 8&start=20


Is anksto dekoju uz nuomones, kokios jos bebutu... Ir labai noretume aktyvaus dalyvavimo visose 3-se renginio dalyse... Prizadam nieko neparinti, negruzinti, nepushinti, nesmerkti ir kantriai isklausyti visas jusu pretenzijas bei pastabas... :albino:
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

o tu jau supermoto nusipirkai?
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

Post by Dainius »

ezhiukas wrote:o tu jau supermoto nusipirkai?
ne, bet bandziau patiko :D vaziuoji kaip nori, kur nori ir kada nori =D> kazkas tarp sportbik"o ir enduro :-k
daugiau nei 2 metus moco neislaikau moraliskai, o siais metais galbut ir finansiskai ](*,)
User avatar
inter
Ganerio lankytojas
Posts: 606
Joined: 03 Jan 2009, 12:29
Location: Vaterland

Post by inter »

Su SuMo pralekt duos? Ne, as rimtai, duos? Jei duos, tai atleksiu. Prie Zymenso :albino: .
...Forlanas...
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

Post by Dainius »

inter wrote:Su SuMo pralekt duos? Ne, as rimtai, duos? Jei duos, tai atleksiu. Prie Zymenso :albino: .
skaitau prie siemenso neduos, nebent aukstadvari kartodrome
foto/video irankiu komplektas butinas :)
Dainius
50cc tarp koju
Posts: 101
Joined: 25 Aug 2009, 14:54
Location: Vilnius

Post by Dainius »

Organizatoriai pranesa:
"Manau, kad pabandyt supermoto bus galima sezono uždarymo šventės metu. Planuojame Aukštadvaryje padaryti mokykėlę pradedantiesiems/mėgėjams, kurios metu sportininkai pademonstruos ir paaiškins sportinio supermoto vairavimo subtilybes, galima bus pabandyti tuos dalykus vietoje. Su savo mocu, o taip pat ir suorganizuosime galimybę pabandyti/įvertinti skirtumus tą patį padaryti su sportiniu mocu. Tiesiog reikėtų iš anksto užsiregistruoti forume:

http://www.supermoto.lt/forum/viewtopic ... 8&start=20

Sujungiami trys malonumai viename:
1. Pasirodyti su savo technika baikeriu kolonos sudetyje Vilniuje
2. Pavaryti/pasitreniruoti Aukstadvario kartodrome
3. Pasilinksminti ir gerai pasivanoti pirtyje / susipazinti su bendraminciais ar tiesiog smagiai paplepeti (galima su mergom/su bernais) "
Post Reply