nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.
xkuza wrote:nu taip. Skaitau 650lt gal kokius galima paimt. Sausi, kai visi snaudzia ziemos miegu, o litu reik, tai. Arba kaip tik, nebus kuo vezt, nes vezejai sius transporta ten, kur buna kroviniu.
tai jei 650 tai super. lieka dabar sunkiausia dalis atkast dar kokis 4 zmogus. bent 4...
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window