Motofrakcijos Enduro skyrius
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 17:21
liankas wrote: kiek zinau tuvlita viska gali, informacija irgi suteiks, kas ir kaip.
Tik vot pas juos kainuoja berods 390Lt
Tai susimoki 390 ir gauni ta sertifikata? Gali jau registruoti ?
no fear
Gangas
Post
by Gangas » 05 Oct 2009, 17:22
drzet'as wrote: Turiu beda ....
Yra motociklas is amerikos ir jam priregistruoti reikia kazkokios pazymos ar nereikia na kad jis atitinka tech reikalavimus ar kazka nlb gaudausi.
Ar tiesiog eini su dokais i regitra ir viskas, gal kas esate su tuo susidure.
kalba vyksta apie yamaha wr450f
Yra du variantai:
1. Pirkai USA naudota (kad ir 1 d.) ir pries tai USA registruota - tada atitikties sertifikata pasidaryt reikia, cia tik pinigu (keliu simtu Lt) klausimas.
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 17:33
Gangas wrote:
2. Pirkai USA nauja ir USA nebuvusi registruota - neuzregistruosi niekaip (cia konkreciai WR atveju, yra kitu gamintoju modeliu, kuriuos uzregistruot imanoma ir naujus).
Butinai turi buti popieriai su priskirtu numeriu dar JAV?
Jau biskuti nervuojuosi
no fear
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 17:52
Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
no fear
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204 Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:
Post
by cliff » 05 Oct 2009, 18:15
drzet'as wrote: Prisiskaiciau visko o yra galimybe kad yamaha dyleris man priregistruos LT. jai mocas buvo visikai naujas pirktas pries metus is JAV .
pirkai jav ar pirkai cia ta kur pirkta jav nauja ir metus lt naudota
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 18:20
Pirktas jav ir metus cia naudotas bet neregistruotas
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 05 Oct 2009, 19:00
tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 19:05
zil130 wrote: tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
no fear
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174 Joined: 29 Oct 2008, 17:22
Post
by Ziune » 05 Oct 2009, 19:13
Jo jo, imk ish ziunes. Ziune nori MX'o. Manau su tam tikrais mums zinomais veikejais tikrai galima butu susitarti del registracijos popieriu.
drzet'as wrote: zil130 wrote: tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
ARBEIT MACHT FREI
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 19:15
Ziune o kas wr450 maza jau ?
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 05 Oct 2009, 19:31
sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 19:40
zil130 wrote: sunkus, nivalit, amortizacijos ner, nergistruojamas
o tai kas lengvas ir valit su amortizacija ? Jusu nuomone
no fear
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 05 Oct 2009, 19:42
Krasavykas.
Nx pirk wr neregistruojama kai gali pigiau nupirkt mx.
drzet'as
Jau moka vaziuoti
Posts: 376 Joined: 02 Oct 2008, 13:08
Location: Aludariu salis
Post
by drzet'as » 05 Oct 2009, 19:49
Starteris lempos ...
Daugiau nz
no fear
Gangas
Post
by Gangas » 05 Oct 2009, 19:56
drzet'as wrote: zil130 wrote: tai ir neregistruok, imk pvz iš ziunes
Jau beveik tokiomis mintimis ir gyvenu
Bet yamahos dyleris turi galimybe priregistruoti ar visai be sansu?
Legaliais budais niekaip, netinka modelio numeris, o jeigu USA dokuose "for off road use only", tai is vis labanakt.