Moto2

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Moto2

Post by mindaugasa vol.2 »

Laba diena,

Kodel niekas nekalba apie nauja Moto2 klase?
Nepaslaptis, kad nuo 2010 turesime Motogp lydincia klase. Kontroliniai Honda 600 race spec varikliai ir kontrolines 17' padangos (ribotas kiekis). Remas ir pakaba - laisvi. Taip pat apribotas elektronikos naudojimas.
Tikslas - mazas biudzetas, vienodesne masinerija ir daugiau sansu atsiskleisti piloto talentui.
Visa goveda gamintoju (shasi), kurie negalejo patempti motogp biudzeto, susidomeje ikinegaliu. Nelikime nuosaly!
Kas blogay, nu?

Image
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu manau bus itin idomu paziureti kaip cia viskas klostysis. Tik sakau ir varikliu apribojimo galejo nedeti beigi paleisti laisvos konkurencijos keliu..
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tai viena motogp jau yra. kam dar viena?
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

a tai kas vazios? pladas eis? ar visi nepilnameciai is dviepiam perses an sestsotu :-k
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pladas turi litra. skaitau jara gali eiti, saimonas, interas, atmaskis ir t.t.
tigi motofrakcija gali isstatyti 5komandas. jaranet sutaupys ant variklio. o suzukiu fanai ateity zinos, ka reikia pirkti.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu cia butu mini-MotoGP. A kodel nia?

Juk turejom ir 125cc ir 250cc ir 500cc...ir viskas graziai veike paskutinius 20-30 metu. Nes tas standartizuotas reikalas gali biski apriboti lenkimu galimybe imho...
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

aha! tai labai gerai, kad galingesnis variklis neleis kokiam issisokeliui laimeti. laimes geriausias!
?
standartizacija= pigios kainos.
jei viska paleisa laisva, tai kas gales dalyvauti? vel 4japonai + ducas? manau, nedalyvautu. ir taip japonai tik 3 liko. kawasakis nepavelka tokiu biudzetu. :albino:
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Is gamintoju ir daliviu puses tai jo - mazesni kastai vadinasi daugiau konkurencijos tarp gamintoju. Bet bet, ar tu mazesniu kastu uzteks? Ar bus efektas?

O kai viskas suvienodinta tai pamenu is auto sporto puses ziurint, varo visi vienodu top speedu tiesiojoje ir ka tu jiems? Lenkt neina. Vorele ir velkasi...poto visokius Kersus turi prigalvoti kad nebutu vienodu ratu stampavimo tokiame paciame ishsidestyme..
Image
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Re: Moto2

Post by xkuza »

mindaugasa vol.2 wrote: Image
Tuvlitoj jam pasakytu next ne del to, kad ner apsvietimo, bet, kad vien uodega yra didelis smaigalys, panasu, kad aliumo, ne? ir gali suzaloti ka nors. Kaip jaustis rideriui netycia uzlekus ir pasimovus ant jo? Tikriausiai blogai. Bet aparac simpatiskas. Megciau.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

vat idomu ar serija tiesiogiai lydes motogp, ar dar padalyvaus ir kitose trasose?
dabar baiko forma/plastikai - laisvi. tai aerodinamika daryk kokia nori. gales tiesiosiose slipstreaminti.
o siaip, sako gonkes laimi posukiuose. tai cia jau standartizuotas variklis neitakos.
skaitau vaziuos didelis buris, bus artimos ar net kontaktines kovos ir vazidu ziurovams (mums) neturetu trukti.
nebus elektronikos, bus batonu, uodegu vizginimo ir visa kita.
pvz. superstock ir superbike ziureti tikrai idomu
bilia organizatoriai issuktu tv transliacijas. :-k
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Kiek zinau kaip taisykle posukiuose laimi laiko o lenkimai ivyksta tiesiojoje, t.y. ju pabaigoje - stabdymo zonoje. Aisku isvaziuojant is posukio turi buti arti, bet ir tiesiojoje turi tureti didesni top speed kad susilygintum shonais (geriausia tai aisku kaip Akmeneris su Ducati 07, jau vidury tiesiosios aplenke visus :albino: )
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

mums nereikia ryskiu lyderiu ir 15ag skirtumo, kaip jau pamineta.
tegu buna tokia kova, kaip supersporte, kai 15 raideriu tilps i 2sec. ir visi atvaziuos i posuki vienu metu
va kova, va emocijos.
kaip grudinosi plienas
gyvenimo universitetai
nusikaltimas ir bausme
mumu
tykusis donas
ir t.t.
:protest:
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Mindaugai, skaitau reikia labiau žėt į ateitį

http://www.youtube.com/watch?v=do4LBVrDSrA
How does you do?
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

jau minejau, bet ... kur piktuciu garsas? tas visa siela nuo pat kiausu drebinantis, zylutes drekinantis, gezuku pavyda skatinantis garsas? kur is tolo girdisi kiausu buvimas?
+2/-14
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa vol.2 wrote:mums nereikia ryskiu lyderiu ir 15ag skirtumo, kaip jau pamineta.
tegu buna tokia kova, kaip supersporte, kai 15 raideriu tilps i 2sec. ir visi atvaziuos i posuki vienu metu
va kova, va emocijos.
kaip grudinosi plienas
gyvenimo universitetai
nusikaltimas ir bausme
mumu
tykusis donas
ir t.t.
:protest:
+1 artimai kovai ir pasakykime NE tokioms nesamonems kaip buvo su Akmeneriu 07 metais.

Bet as galvoju kad kova tai tada - kai ivyksta lenkimai. Nes gali buti kad visi sutilps i 1sec ir visi 20 ratu ir suks vienas prie kito prilipe ir laikai artimi bus - bet kovos (=lenkimu) ne?

Gerai tai, kad moto biski kita situacija negu auto ir cia ilgesni stabdymo atstumai ir daugiau galimybiu lenkimui apskritai. Idomu koks svoris sitos moto2 kategorijos? jeigu didesnis negu 250cc (manau taip tikrai bus?) tada liuks, stabdymo kelias pailgeja ir lenkimams daugiau vietos.
Image
Post Reply