Kodel niekas nekalba apie nauja Moto2 klase?
Nepaslaptis, kad nuo 2010 turesime Motogp lydincia klase. Kontroliniai Honda 600 race spec varikliai ir kontrolines 17' padangos (ribotas kiekis). Remas ir pakaba - laisvi. Taip pat apribotas elektronikos naudojimas.
Tikslas - mazas biudzetas, vienodesne masinerija ir daugiau sansu atsiskleisti piloto talentui.
Visa goveda gamintoju (shasi), kurie negalejo patempti motogp biudzeto, susidomeje ikinegaliu. Nelikime nuosaly!
Kas blogay, nu?
