labadiena,
tema uzvedziau, tai nuna
cia ziemai, jei ka..
vienzo reikia biudzetiniu batu, keliu apsaugu ir sarvu. dydziai xl/46
labai tinka naudoti ar pan.
aciu
Moto4u. pigiau matyt nerasi, kokybė kandžiojasi.
PVZ. smėlis po pirmo išvažiavimo prarado batų metalinius pakaustymus, krč pasagas.
Gali imti amerikoj, doleris žemumoje, bet su pasimatavimu problem.
Batai Alpinestars Tech 8 su vidpadziu, isskalbi ir kaip naujas. Ismiera 47 (mano koja 45-46). Padeveti, pasagu aisku jau nerasta.
Sarvai Spidi kazkas is Liskoo ranku. Bio kazkas. Geri, bet padeveti.
Kelio apsaugos deje padovanotos jau smeliui.
Kainos konkurencines. Reik paziureti ar pas mindazza iperkamos kainos ir yra produkcijos refreshui. Jei yra viskas ko reik, tai galesim tartis.
lauksiu kol turesiu pinigu, paskum nebelauksiu
kai imsi pas mindaza, tai i kruva imsiu ir kelenu apsaugas kokias nors ir triusikus su paminkstinimas. bus nuolaida! gal?
cia kazkoki skelbima kitame forume radau:
"PARDODU boxer axo batukus naudotus gal kam reikia 100lt 44 išmera.dar yra akiniai mx force atidočiau 30lt 867744889..."
tu gyveni naudotam name. vairuoji naudota masina. netgi boba gauni jau kazkieno panaudota.
tai bent jau kojniu nepirk. aciu.
demagogija. turiu bent trylika eiliuotu scholastiniu kontraargumentu. rinkis kuri parasyti?
burtu keliu renkuosi nr 7
kur pazvelgsi, visur balta
gal ir saulei kartais shalta?
jeigu ji atbegtu cia
kailiniais apglobchiau ja!
man ant krosnies ju nereikia,
kagi vejas tenais veikia?
a! jis baldo i duris..
mano, gal atidarys?
va: !