lbadiena,
cia bus planas, kad butu paskum geda, jei nepadarysiu.
kas nori, uz 20lt. gali patalpinti savo plana.
Mano planas 2007-iesiems
1. suvaziuoti i IoM TT gonkes
2. sudalyvauti motospirinto (o gal dar kokios bus?) gonkese ()
3. ishmokti vairuoti stabdziais posukyje ()
4. baigt myzt ir perstabdyti pries kiekviena posuki
planas bus papildytas, pataisytas. kadangi dabar kazko neprisimenu
aciu.
2007-uju planai
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasiUsername wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
nu?
as galinius droziu isvaziuodamas :pmindaugasa wrote:cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasiUsername wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
nu?