2007-uju planai

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

2007-uju planai

Post by mindaugasa »

lbadiena,
cia bus planas, kad butu paskum geda, jei nepadarysiu.
kas nori, uz 20lt. gali patalpinti savo plana.

Mano planas 2007-iesiems

1. suvaziuoti i IoM TT gonkes
2. sudalyvauti motospirinto (o gal dar kokios bus?) gonkese ()
3. ishmokti vairuoti stabdziais posukyje ()
4. baigt myzt ir perstabdyti pries kiekviena posuki

planas bus papildytas, pataisytas. kadangi dabar kazko neprisimenu

aciu.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasi

nu?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

velgi pasikartosiu, esme yra kokie posukiai. Visas pasaulis siaip kartingo trasose dazniausiai NEvazineja. Normaliose trasose ir valdymas kitoks, tenais ir stabdymai kitokie.

Kazkur buvo klipukas kur japonas su streetu slalome vare, tai jeigu gerai pamenu, galini stabdi jis ten maige ofigienai :)
Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa wrote:
Username wrote:Stabdymas galiniais stabdziais posukyje labai smagus dalykas ir kazkaip net automatiskai gaunasi. As ta pajutau aukstadvario trasoje, kur reikia suktis letuose astriuose posukiuose.Labiau padeda "uzsukti" mota.
cia yra nuostabus neatitikimas! storms taip pat aiskina, kad drozia galinius stabdzius. bet taciau, viso pasaulio gonshichikai aiskina, kad reikia mint ant priekiniu. tuomet, susipaudziant shakems, keiciasi pakabos geometrija i "astresne" ir baikas "staigiau" sukasi

nu?
as galinius droziu isvaziuodamas :p
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

as tai ieidamas visada pasistatau kumsciu.
How do you get fast lap times? With ease.
Post Reply